У 2014 році спікер Ради Олександр Турчинов і президент Петро Порошенко приховали від громадськості прийнятий на виконання Мінських угод закон про амністію учасників Л/ДНР. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від "опозиційної платформи - за життя" Ренат Кузьмін.

Він опублікував запит депутатів ОПЗЖ Медведчука і Кузьміна спікеру і генпрокурору про політичне шахрайство української влади. Кузьмін підкреслив, що це зроблено на допомогу новому керівнику Української делегації в Мінську Леоніду Кравчуку.

Популярні новини зараз

800 годин, 10 злетів і посадок - стали відомі останні слова пілота АН-26, який розбився в Чугуєві

Наталя Могилевська в стильній сукні не змогла приховати радості, українці помітили не тільки посмішку

Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб, українці обурені: "Це зневажливо!"

У Львові виявили труп молодого чоловіка зі щетиною, поліція шукає родичів

Показати ще

«Як бачите, на виконання Мінських угод в 2014 році Рада прийняла закон про амністію учасників Л/ДНР, який повинен був покласти початок мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі. Однак, прийнятий 16.09.14 року о 12 годині 18 хвилин закон не тільки не був підписаний спікером Турчиновим і президентом Порошенком-вся інформація про його підписання була видалена з сайту Верховної Ради", - зазначив Кузьмін.

Він також особисто звернувся до Леоніда Кравчука.

"Шановний Леоніде Макаровичу! Якщо ви дійсно хочете миру і справедливості на Донбасі, то ви просто зобов'язані підняти це питання перед президентом Зеленським і домогтися не тільки підписання прийнятого Радою закону, а й покарання всіх, хто своїми діями порушив Мінські угоди, Конституцію і закони України. Упевнений, що учасникам Нормандського формату буде дуже корисно дізнатися про справжні цілі, які переслідувала українська влада, здійснюючи політичне шахрайство в питаннях виконання Мінських угод», - додав нардеп.

Він також звернув увагу Кравчука, що закон про амністію учасників Майдану спікер Ради Турчинов, «активний учасник цього самого Майдану, підписав негайно після голосування в Раді, хоч за законом Про протидію корупції не мав права цього робити у зв'язку з очевидним конфліктом інтересів». На думку Кузьміна-це цинізм і лицемірство «деяких "героїв революції", як вони самі себе називають».

"Сподіваюся, з вашою допомогою, Леонід Макарович, і за допомогою спікера Разумкова генпрокурор Венедиктова розбереться, нарешті, в подіях, що відбулися і відправить на лаву підсудних всіх причетних до політичного шахрайства колишніх керівників України», - резюмував Кузьмін.