Партія " опозиційна платформа - за життя» розцінює цькування щодо каналу «112 Україна» і спробу його рейдерського захоплення як найважливіший елемент кампанії по боротьбі зі свободою слова в країні, розгорнутої Зеленським і його оточенням. Про це заявити у прес-службі політсили.

"Спроба рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна", яка була здійснена СБУ і офісом генпрокурора за вказівкою Президента України в.Зеленського, свідчить про те, що влада готова на будь – які, найбільш незаконні і цинічні кроки, щоб обмежити свободу слова, розправитися з інакомисленням, забезпечити свою інформаційну монополію напередодні виборів», - підкреслили в партії.

В ОПЗЖ наполягають на тому, що дії керівництва СБУ та офісу генпрокурора, спрямовані на арешт корпоративних прав телеканалу «112 Україна» і передачу їх в управління АРМА (Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів), є протиправними і містять ознаки кримінальних злочинів. У партії Медведчука уточнили, що мова йде про такі злочини, як «...зловживання владою і службовим становищем, перевищення повноважень працівником правоохоронного органу, службове підроблення, зловживання впливом (статті 364, 365, 366, 369-2 Кримінального кодексу України), та інші».

Тому, переконані в ОПЗЖ, рішення Шевченківського райсуду м. Києва, який відмовив СБУ та офісу генпрокурора в арешті корпоративних прав телеканалу, абсолютно справедливе та обґрунтоване.

"Спроба рейдерського захоплення здійснювалася в умовах безпрецедентного тиску: рік тому будівлю телеканалу було обстріляно з гранатомета, і влада не тільки не знайшла винних у цьому злочині, але і не дала оцінку даному терористичному акту, провокуючи безкарність і вседозволеність, які сьогодні проявляються у вигляді мінувань, вибухів і захоплень заручників. Численні напади і погрози на адресу журналістів цього та інших каналів, перешкоджання їх роботі також залишаються безкарними. Більш того, влада здійснює політично вмотивоване переслідування власника телеканалу, члена Політради "опозиційної платформи – за життя" народного депутата Тараса Козака, відкривши щодо нього кілька кримінальних проваджень», – пояснили свою позицію з даного питання в політсилі.

Популярні новини зараз

Зеленський не стримався після падіння АН-26 під Чугуєвом: "Наполягаю на тому..."

Українців чекає аномальна осінь, синоптики б'ють на сполох - сніг і " бабине літо"

На Львівщині псих з пушкою розстріляв людей і втік, оголошено план "Перехоплення"

Кравець з "Кварталу 95" відзначила 18-ту річницю весілля: як виглядала подружка Зеленського у молодості

Показати ще

Все це, вказали в партії Медведчука, дозволяє говорити про системну кампанію тиску, кінцевими цілями якої є рейдерське захоплення даного каналу і встановлення політичної цензури в країні в цілому.

У політсилі повідомили, що Міжнародна редакційна рада телеканалу " 112 Україна», до складу якої, зокрема, входять депутати різних скликань Європарламенту Нейтан Гілл (Великобританія), Арне Геріке (Німеччина) і Девід Коберн (Великобританія), вже звернулася до низки міжнародних організацій у сфері захисту прав журналістів з проханням дати оцінку таким діям української влади.

"Підкреслюємо, що за вчинення таких злочинних дій Зеленський і його оточення повинні піти у відставку, а безпосередні виконавці – понести кримінальну відповідальність», – підсумували в партії «опозиційна платформа – за життя».