Партія «Опозиційна платформа – За життя» розповіла про те, як новий кредит від ЄС штовхає Україну в прірву і позбавляє суверенітету: «Українська влада потай від народу продовжує торгувати незалежністю і суверенітетом країни. Відповідно до підписаного за закритими дверима меморандуму з ЄС будуть підвищені ціни на газ і тарифи на послуги ЖКГ для населення. Остаточно передаються під контроль іноземних наглядачів у наглядових радах всі стратегічні державні підприємства. Причому мільйонні зарплати і далі будуть виплачуватися цим гастролерам. Навіть якщо вони, як екскерівник «Укравтодору», опиняться під підозрою в корупції та участі в міжнародних злочинних групах».

«Влада дала добро на введення зовнішнього управління в податкових і митних органах України, на встановлення контролю за медичними закупівлями. Втручання іноземних держав пошириться на судову систему, а НАБУ і САП стануть повністю непідконтрольні українській державі. Зе-влада не здатна самостійно керувати країною і вирішила продати її навіть не за гроші – за кредити» ,- йдеться в заяві.

Опозиційна платформа - За життя
Опозиційна платформа - За життя, Фото з Фейсбук

«Рік «Зе-реформ» обвалив економіку України. Діра в бюджеті закривається в основному за рахунок позик, обсяг яких становить понад 640 млрд грн. А наступного року зросте ще більш ніж на 100 млрд грн. Україна перестала заробляти, вона виживає виключно за рахунок кредитів і працює виключно на виплати по них», - вважають опозиціонери.

«Всі «Зе-реформи» закінчуються збитками для українських громадян. Зовнішній контроль і розпродаж активів замість підтримки вітчизняного виробника. Західні кредити замість створення робочих місць і відновлення торговельно-економічних відносин з Росією і країнами СНД. Це не політика реформ, це політика знищення і виродження України. Через неї Україна продовжує котитися в демографічну прірву: на 100 померлих в країні припадає лише 48 новонароджених», - стверджують в ОПЗЖ.

Популярні новини зараз

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

«Некомпетентність і зрада інтересів народу стали візитною карткою Зе-режиму. Зеленський і його оточення повинні негайно піти у відставку. А згода влади на передачу судової системи, правоохоронних органів, державних підприємств під зовнішнє управління має отримати відповідну правову оцінку як акт державної зради», - наполягають у партії Медведчука.