Україна може стати процвітаючою тільки завдяки формулі національного успіху, яка буде об'єднувати людей, а не ділити їх за територіальною, мовною, або якоюсь іншою ознакою. У цьому впевнений голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук.

Про це він написав у своєму зверненні до народу з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.

На думку Віктора Медведчука, багато нинішніх політиканів забули актуальні і пророчі слова великого київського князя Ярослава Мудрого: "... якщо ж будете в ненависті жити, в чварах і сварках, то загинете самі і погубите землю батьків і дідів своїх...».

На жаль, саме через діяльність цих політиканів Україна опинилася на краю прірви, і зупинити її від падіння може лише формула національного успіху, яка передбачає справжні принципи народовладдя і повагу до всіх жителів нашої країни якою б вони мовою не розмовляли, і в яку б церкву не ходили.

"Необхідно припинити сповзання країни в цю прірву, зупинити процес розпаду, відновити територіальну цілісність. Все це можна зробити, об'єднавши людей спільними і зрозумілими інтересами за допомогою формули національного успіху, формули «зшивання» країни, коли в чисельник виносяться питання мови, історії, віри, а в знаменнику – питання, які об'єднують людей: підвищення рівня життя, доходів, спільне управління країною і реалізація принципів народовладдя», - зазначив Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Народний депутат також додав, що на сьогоднішній день трьома головними ворогами України є деградація, деіндустріалізація і деінтелектуалізація нашої країни.

Ці згубні явища стали результатом того, що останні роки нашою країною керують «руйнівники і ліквідатори». І роблять це під "чуйним" керівництвом заокеанських господарів, які є ворогами України і найменше хочуть бачити її по-справжньому суверенною і незалежною державою.

"Єдиним і невідкладним рішенням, спрямованим на боротьбу з ворогами України, є встановлення миру, кардинальна зміна економічного курсу країни, перегляд участі України в зоні вільної торгівлі з ЄС і Світової організації торгівлі, відновлення економічних відносин з Росією і країнами СНД, що дозволить стати на шлях відродження української промисловості і відновлення цілих галузей індустрії, зробити затребуваною працю висококласних українських технічних фахівців. Саме такі рішення можуть врятувати наших громадян від злиднів, закласти фундамент відновлення економіки, побудови незалежної і суверенної країни», - стверджує голова політради партії «опозиційна платформа – за життя».

У той же час, політик упевнений, що, об'єднавшись заради спільної мети, ми зробимо Україну успішною і дійсно незалежною країною.

"Зі святом вас, дорогі друзі! Він обов'язково прийде на вулиці наших міст і сіл, якщо ми зробимо нашу країну успішною», - написав Віктор Медведчук.

Раньше Віктор Медведчук сказав, що останні шість років Україна перебуває під зовнішнім управлінням.