Леонід Кравчук не робить реальних кроків для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, натомість він філософствує на тему виборів, чим підтверджує, що політика Зеленського - лише імітація повернення Донбасу в Україну. Про це голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук заявив в інтерв'ю виданню Politeka.

На думку народного депутата, Кравчук повинен був у своєму зверненні до Верховної Ради вказати, що в постанові про проведення місцевих виборів порушуються Мінські угоди.

"Якщо він хотів дійсно домогтися від Ради результату і якщо це дійсно було б так, треба було прямо вказати, що пунктом 4 постанови про проведення місцевих виборів Верховна Рада, перерахувавши, за яких умов можливе проведення виборів на Донбасі, порушила Мінські угоди, затверджені Рішенням Ради Безпеки ООН», - підкреслив політик.

Також він додав, що на ділі звернення Кравчука є громовідводом від реальної політики Зеленського.

» (Кравчук – ред.) зіграв роль громовідводу і димової завіси того факту, що політика Президента Зеленського спрямована тільки на імітацію процесу мирного врегулювання, а не на реальне повернення Донбасу в Україну, А України на Донбас", - зазначив Медведчук.

Популярні новини зараз

66-річний ловелас задовольняє дружин за "графіком": 16 жінок народили йому 151 дитину

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Крім того, голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» звернув увагу на те, що висловлювання Леоніда Кравчука на його адресу з приводу спільної роботи в напрямку врегулювання конфлікту на Донбасі і натяки на «прислуговування» кому-небудь, некоректні і образливі.

«Заява Кравчука за формою абсолютно некоректна і образлива, свідчить про нічим не підкріплену зарозумілість і схильність до моралізаторства і самопіару. А по суті його заяви "тоді ми будемо працювати «відповім: ми – ні, а я і партія» опозиційна платформа – за життя" будемо реально домагатися миру на Донбасі, що ми і робимо останні роки, незважаючи на опір нашим діям з боку Порошенка, а сьогодні – Зеленського. Більш того, дивно виглядають твердження про прислуговування кому-небудь від Кравчука, який досяг успіху, прислуговуючи Ющенку, Януковичу, Порошенку, сьогодні – Зеленському», - резюмував Віктор Медведчук.

Раньше Віктор Медведчук повідомив, що в питанні врегулювання конфлікту на Донбасі немає альтернативи Мінським угодам.

"Не треба винаходити велосипед, розповідати казки з приводу якихось представників Донбасу, які до Донбасу сьогодні не мають відношення, а найголовніше ‒ не можуть приймати рішення, що дозволяють встановити мир там, або говорити про якісь формати нових, згадуючи "Будапештський". Можна ще згадати "Женевський". Всі ці формати закінчилися саме тому, що виник "нормандський формат", з'явилися Мінські угоди, які були, як я вже сказав, затверджені резолюцією Радбезу ООН. І цим шляхом треба йти, тому що іншого шляху немає. Чи є альтернатива Мінським угодам? Бувши. Це втрата Донбасу для України. І ми цього допустити не повинні. В першу чергу не має права допустити це президент країни, пан Зеленський", - сказав Віктор Медведчук.