Якби вибори до Верховної Ради відбулися в найближчу неділю, то до парламенту пройшли б чотири партії. Про це свідчать результати опитування, проведеного Інститутом аналізу та прогнозування, проведеного з 19 по 27 серпня.

Найбільшу кількість місць у новій Раді зайняла б партія "Слуга народу" (Арахамія Д., Корнієнко а., Стефанчук р.) - 26,9%, "Опозиційна платформа – За життя" (Бойко Ю., Медведчук в., Рабінович в.) – 22,1%, "Європейська солідарність" (Порошенко П., Парубій а., Геращенко і.) – 12,6%, і "Батьківщина" (Тимошенко Ю., Тарута с., Наливайченко в.) – 9,6%.

Скріншот: 112 ua
Скріншот: 112 ua

У інших політичних сил, за даними опитування, не вистачить можливості подолати 5% бар'єр. "Партія Шарія" - 3,7%, "Сила і честь" - 3,6%, "Громадянська позиція" - 3,2%, "Радикальна партія" - 2,9%. Решта політсили набрали менш як 2% голосів респондентів.

Опитування проводилося з 19 по 27 серпня у всіх областях України. Кількість опитаних-2031 особа. Метод опитування - за місцем проживання респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Непоправна помилка лікарів коштувала життя матері 4-х малюків: рак повернувся раптово

Показати ще