Дмитро Голубов, народний депутат України VIII скликання в інтерв'ю телеканалу NewsOne прокоментував дії української влади на зустрічі в Берліні:

"Вони сказали, що нам необхідно внести зміни до постанови парламенту про проведення місцевих виборів. Я не зовсім розумію, як взагалі-то можна це зробити, якщо у нас почався вже виборчий процес? Може бути вони хочуть внести зміни в цю постанову і перенести вибори на інший час? Вони заборонили вибори на частині української території на Донбасі, але це міна уповільненої дії».

Політик згадав передвиборчу компанію Зеленського, основним гаслом якої був мир в Україні через два тижні: «всі люди проголосували за Зеленського, тому що хотіли миру і стабільності. Але ми отримали знову війну". Голубов вважає, що «єдина партія, у якої є стратегія і можливість досягнення миру на Донбасі є» опозиційна платформа - за життя»і мені здається, що правильним кроком для Зеленського було б замінити своїх переговірників Нормандського, Мінського та інших форматах, можливо, навіть на представника партії ОПЗЖ".

Нагадаємо, що 11 вересня в Берліні відбулася зустріч Андрія Єрмака і Дмитра Козака, а також радників канцлера Німеччини і президента Франції. Банкова в цілому обійшлася досить розпливчастими формулюваннями. Але заява Козака
про можливість внесення змін до Постанови Верховної Ради про призначення місцевих виборів все-таки було підтверджено. 

Дмитро Голубов вважає, що наступна зустріч радників повинна відбутися на рівні керівників держав країн нормандської четвірки і представляти Міжпарламентський діалог за мир повинен Віктор Медведчук, якого підтримують
парламентарії Франції, Німеччини, Росії: "чому наша влада не використовує напрацювання? Вони заздрять тому, що Медведчук може домовлятися з парламентами інших держав. Вони просто цьому заздрять, вони хочуть, щоб світ прийшов в Україну тільки від Зеленського. Нехай він прийде від кого завгодно.

Популярні новини зараз

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Будь-яка людина, яка здатна вирішити цю проблему і провести діалог з парламентськими делегаціями гідний поваги і ця людина - Віктор Медведчук. Він реально працює на досягнення миру в нашій країні, він зробив більше ніж будь-який парламентер. Він повернув в Україну набагато більше людей,ніж будь-який парламентер, ніж будь-який президент».