Підготовлений Урядом і внесений до Верховної Ради проект держбюджету-2021 не тільки не спрямований на виведення країни з глибокої кризи, але, навпаки, погіршить ситуацію і прискорить спад в економіці країни. Таку думку в інтерв'ю ЗМІ висловив народний депутат, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук.

"Це можна охарактеризувати словами:"А віз і нині там". Якщо ми говоримо про головний економічний закон, що приймається в Україні щорічно, то, безумовно, аналізуючи те, що подано, і те, що прозвучало під час презентації бюджету міністром фінансів Сергієм Марченком, можна сказати, що ми продовжуємо стрімке падіння в прірву в питаннях економічної і соціальної політики», ‒ зазначив Медведчук.

Політик назвав кричущим той факт, що влада який рік пропонує країні виживати виключно за рахунок кредитів, не реанімуючи економіку, не стимулюючи відновлення промисловості, скочуючись все глибше в боргову яму.

"Пишатися абсолютно нічим. Формування 66% дохідної частини бюджету в 2021 році передбачається за рахунок внутрішніх і зовнішніх запозичень. Це називається точка, повний глухий кут! - заявив парламентарій. - При тому, що і дохідна частина бюджету поточного, 2020 року теж на 65% формувалася за рахунок внутрішніх і зовнішніх запозичень».

За словами Віктора Медведчука, країна фактично перестала заробляти, якщо лише на 34% здатна забезпечити власні витрати і не може вижити без нарощування боргів. Це вже є загрозою національній безпеці.

Популярні новини зараз

Аліну Гросу після розлучення помітили з чоловіком, старшим за неї і букетом квітів: "Я щаслива!"

Кравець з "Кварталу 95" відзначила 18-ту річницю весілля: як виглядала подружка Зеленського у молодості

На Хмельниччині легковик влетів у фуру, крики і кров на дорозі

У київському метро виявили невідомі бактерії - китайський вірус і сибірка здадуться "квіточками"

Показати ще

"Якщо ми живемо в борг на дві третини, то виникає питання вже загрози національній безпеці. Якщо країна не може себе утримувати, значить, система, вибудувана владою, Президент Зеленський і його оточення, Кабінет Міністрів і монобільшість у Верховній Раді не здатні забезпечити життєдіяльність України», ‒ упевнений парламентарій.

Медведчук нагадав, що фракція «опозиційної платформи – за життя» ще в першому півріччі піднімала питання про відставку уряду як непрофесійного, непридатного для управління економікою країни.

"Уряд діє без програми. Без консультацій з Верховною Радою та її профільними комітетами вносить законопроект про Бюджет. При тому, що в Україні парламентсько-президентська форма правління, а з парламентом навіть не радилися, як забезпечувати життя громадян у 2021 році, ‒ піддав критиці політику уряду народний депутат Віктор Медведчук. - Все це викликає питання, чи зможе Економіка України вистояти наступного року».