"Опозиційна платформа - за життя» не тільки розробила реальну програму по виведенню України з соціально-економічної кризи – за рік роботи в парламенті партія зуміла досягти серйозних результатів і тепер впевнено входить у виборчий процес на місцях. Про це заявив народний депутат України, голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук.

«У нас є конкретні досягнення, є конкретна програма, що стосується розвитку регіонів. Ми пропонуємо реальні кроки для поліпшення життя, побудови України як Успішної країни, ‒ зазначив він. - У нас є з чим йти до людей».

За словами нардепа « " опозиційна платформа - за життя» веде активну боротьбу за довіру громадян у всіх регіонах, хоча на максимально високу підтримку виборців розраховує все ж у східних і центральних областях України.

«Ми ведемо цю боротьбу у всіх без винятку регіонах, але рівень підтримки нашої партії більший на південному сході і в центрі, меншою мірою-на Західній Україні. Однак це не означає, що ми не намагаємося роз'яснювати, популяризувати ідеї, які відстоюємо», ‒ розповів Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що рейтинги «опозиційної платформи – за життя», яка вже сьогодні має другу за величиною фракцію у Верховній Раді, впевнено ростуть. А це служить головним підтвердженням позитивної оцінки роботи і парламентської фракції, і партії в цілому.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся"

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

Показати ще

Як зазначив парламентарій, соціологічні опитування останніх 3-4 місяців свідчать: серед усіх представлених у парламенті партій саме «опозиційну платформу – за життя» ‒ її діяльність та її пропозиції з питань економічного розвитку країни, встановлення миру на Донбасі, повернення Донбасу в Україну, із земельного питання та багатьох інших ‒ найбільше підтримали українці.

"Ми цим пишаємося. Це заслужена і об'єктивна оцінка нашої діяльності, і ми будемо продовжувати роботу, ‒ запевнив Віктор Медведчук. - Це ж стосується сьогодні і місцевих виборів, тих фракцій і депутатських груп, які ми сформуємо після виборів».