В Україні в наявності зовнішнє управління, а Президент Володимир Зеленський і чинний Кабмін беззаперечно виконують указки західних кураторів, впевнений народний депутат, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук.

"Незважаючи на парламентсько-президентську форму правління в Україні, у нас є Зеленський, є його оточення, які керують всім на догоду заходу, виконуючи його "хотілки", ‒ заявив політик. - І ці дії спрямовані на подальше знищення нашої країни, на подальше знищення суверенітету і незалежності України».

Більш того, на думку парламентарія, Зеленський і його оточення диктують Порядок денний і провладній більшості у Верховній Раді, лише посилюючи залежність законодавчого органу від зовнішнього управління.

«У нас є більшість, яка тупо, втемно управляється Зеленським і його оточенням, а також урядом. Без відмашки вони нічого робити не можуть, ‒ заявив Віктор Медведчук. - Так, вони можуть критикувати. Так, багато з них, я в це вірю, не голосуватимуть за злочинний, спрямований проти українського народу урядовий держбюджет-2021. Але при цьому, поки не надійде команда з Банкової від пана Зеленського, що треба робити і в питаннях відставки, і в питаннях прийняття кардинальних рішень економічного розвитку, нічого не буде. Тому тут замкнуте коло"»

Коментуючи можливу відставку міністра фінансів України Сергія Марченка і ймовірні кандидатури на цю посаду, голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» висловив упевненість, що в Україні «є достатньо людей, які за рівнем своєї професійної підготовки готові очолити не тільки Міністерство фінансів, але інші міністерства і уряд в цілому».

Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

"Питання полягає в тому, що вони (монобольшінство в парламенті. - Ред.) не отримали відмашку ‒ - упевнений Віктор Медведчук. - Я не дарма акцентую увагу на тому, що ми живемо в державі з парламентсько-президентською формою правління. Але виконуються "хотілки», які продиктовані Заходом, Вашингтоном, міжнародними фінансовими організаціями, і ті рішення, які прийняті на Банковій або на Грушевського в Кабміні".