Роблячи гучні заяви про нібито швидку зустріч лідерів країн "нормандської четвірки", Зеленський і його оточення займаються банальним політичним піаром напередодні місцевих виборів, намагаючись таким чином відвернути увагу від своїх провалів в економіці і соціальній політиці.

Про це 16 вересня заявив народний депутат, голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук під час спілкування з журналістами біля Верховної Ради.

"Це частина піару пана Зеленського, його команди і його партії, націленого на отримання дивідендів під час місцевих виборів. Сьогодні пан Зеленський і його оточення, Кабінет міністрів, які не досягли жодних результатів у питаннях економіки, в питаннях соціального розвитку, в питаннях боротьби з пандемією, намагаються витягнути на поверхню як певну заслугу зрушення в питаннях мирного врегулювання. У них це не виходить. Більш того, подібні заяви є необґрунтованими і отримують відповідну оцінку. На переговорах в Австрії пан Зеленський заявив, що має бути ще зустріч радників глав держав "нормандського формату" протягом 10 днів і після цього буде зустріч глав держав "нормандського формату", проти якої ніхто не заперечує... Через кілька годин Міністерство закордонних справ Росії в особі заступника міністра висловилося з приводу цієї заяви, зазначивши, що це неправда. І підкресливши, що і радник від Росії пан Козак на зустрічі радників глав держав "нормандського формату" чітко сказав: ніяких підстав (підкреслюю, ніяких підстав)для проведення зустрічі глав держав "нормандського формату" немає. Ні, тому що є першопричина», ‒ сказав Віктор Медведчук.

При цьому політик додав, що зустріч лідерів країн «нормандської четвірки» відбудеться тільки після того, як Україна виконає всі раніше взяті на себе зобов'язання щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Першопричина полягає в тому, що рішення, прийняті на саміті в Парижі 9 грудня 2019 року, не виконані абсолютно ні в одному з пунктів, які там перераховані. І поки рішення, прийняті в Парижі, не будуть виконані, ніякої зустрічі "нормандського формату" не буде. І тому подібні заяви про нібито підготовлюваний обмін утримуваними особами, про нібито проведення нормандського саміту-це не що інше, як просто піар, чергові заяви, спрямовані на те, щоб переконати, що там, де нічого не робиться, там, де немає політичної волі щось робити, нібито щось відбувається. І це намагаються втюхати нашим громадянам напередодні місцевих виборів", - підсумував Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Раньше Віктор Медведчук говорив про те, що у Зеленського немає політичної волі для встановлення миру на Донбасі.