Незважаючи на незграбні спроби чинної влади фабрикувати кримінальні справи і влаштовувати політичні репресії, "Опозиційна платформа – за життя" продовжуватиме політику, спрямовану на те, щоб принести мир в Україну.

Про це 17 вересня, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – за життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Зокрема, він зазначив, що, переслідуючи опозицію тільки за її бажання досягти миру на Сході України, Зеленський нічим не відрізняється від Порошенка.

"Наскільки мені і нам (я маю на увазі партію "Опозиційна платформа – за життя") відомо, останні зустрічі з керівництвом, депутатами Держдуми і з президентом РФ Путіним стали підставою для порушення чергової кримінальної справи. І в даний час з документів, які знаходяться в нашому розпорядженні, в офіційних реєстрах, випливає, що в червні було призначено п'ять експертиз з даного питання. Всього до цього вже було проведено більше десяти експертиз, зараз проводитимуть ще п'ять на предмет того, про що говорили. Я хочу сказати, що в цьому сенсі пан Зеленський і його оточення, керівник СБУ Баканов та інші представники і керівники правоохоронних органів нічим, абсолютно нічим не відрізняються від колишньої влади ‒ Порошенко і його злочинного оточення. Все триває. Намагаються залякати, намагаються зупинити подібні дії", - сказав Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що відповідно до чинного законодавства у Верховній Раді було створено міжфракційне об'єднання для мирного врегулювання на Донбасі, і в діяльності цього об'єднання взяли активну участь також депутати парламентів країн ‒ учасниць "нормандської четвірки".

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Ми ж не просто зустрічалися з представниками Держдуми, а у Верховній Раді України зареєстровано міжфракційне об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція". Це офіційна діяльність міжпарламентського, в даному випадку депутатського об'єднання. І в січні представники Нашої партії і цього об'єднання зустрічалися з депутатами Національних зборів Франції, Сенату Франції. Зустрічалися з депутатами німецького Бундестагу. І наступна зустріч була з депутатами Держдуми. У нардепів, у нашого об'єднання, є всі права і повноваження, відповідно до Конституції і законним статусом народного депутата, проводити такі зустрічі і такі переговори. Ніяких повноважень для цього не потрібно", - додав парламентарій.

Однак, схоже, в СБУ не знають українського законодавства і тому відкривають кримінальні справи.

"Але, на жаль, і Конституцію, і закони дуже погано читає СБУ, так як там люди в основному професійно не підготовлені, не мають юридичної освіти, а якщо і мають, то навряд чи навчилися читати. І ми їм в черговий раз доведемо, що читати треба, виконувати Конституцію треба, як і чинне законодавство", ‒ констатував Віктор Медведчук.

Голова політради "Опозиційної платформи - за життя" запевнив, що він і його колеги і надалі будуть використовувати всі законні способи, щоб наблизити наступ миру на Донбасі.

"У нас плануються наступні зустрічі. Вони обов'язково матимуть місце, в тому числі і з депутатами російської Держдуми. Питання тільки в тому, що весь світ сьогодні бореться з пандемією. Є умови карантину, і доводиться їх дотримуватися. Всі інші обмеження, які сьогодні ставить влада Зеленського і його шістки в правоохоронних органах, ‒ все це закінчиться для них крахом. Ми будемо продовжувати цю політику, спрямовану на те, щоб принести мир в Україну", ‒ підсумував народний депутат.

Раньше Віктор Медведчук заявив, що Зеленський піариться на "нормандському форматі", щоб приховати свої провали в економіці та соціальній політиці.