Українська влада, яка взяла на себе зобов'язання віддати під контроль заходу останні державні структури, включаючи Нацбанк, судову систему, антикорупційні органи, отримала черговий ляпас від європейського чиновника, який приїхав з інспекторським візитом.

Про це заявити народний депутат від Партії " опозиційна платформа - за життя» Юрій Загородній, коментуючи слова віце-президента Єврокомісії Жозепа Борреля, який прибув з візитом до Києва.

Парламентарій нагадав сказане Боррелем: Євросоюз готовий надати Україні обіцяні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги, але лише за умови "конструктивної взаємодії" з Міжнародний валютним фондом і виконання всіх вимог, що стосуються посилення верховенства права. 

"Українська влада, яка нещодавно взяла на себе зобов'язання віддати під контроль заходу останні структури, включаючи Нацбанк, судову систему, антикорупційні органи, взяла на себе зобов'язання і далі душити народ захмарними тарифами, трощити залишки нашої багатостраждальної медицини за якісь 1,2 млрд євро, отримала черговий ляпас від єврочиновника, який явно приїхав з інспекторським візитом», –зазначив Юрій Загородній.

Парламентарій вказав на те, що грошей єврочиновник не привіз, зате висунув Україні чергові умови.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

У лісі на Закарпатті знайшли страхітливий труп чоловіка - лежав у кущах, розкинувши руки

Показати ще

«Як відомо, гроші чекали ще в травні, потім нам говорили, що відразу після схвалення Радою відомого Меморандуму ЄС дасть 600 млн, а ще 600 ‒ потім. Пан Боррель сьогодні, нітрохи не бентежачись, сказав: дати-то готові, але ви спочатку домовитеся з МВФ! І мова йде не про десятки мільярдів, а всього про один з невеликим мільярд», - підкреслив політик.

Юрій Загородній констатував, що, незважаючи на зміну влади, нічого не змінюється ‒ Приниження України з боку європейських і заокеанських «партнерів» триває.

"Вже навіть землю продали, віддали на відкуп цілі галузі, включаючи оборонпром, торгуємо суверенітетом... Вдумайтеся, в Україні третина річного бюджету спрямована на погашення боргів! Економіка пішла в піку, а ніхто навіть не заїкається про реструктуризацію або відстрочку виплат! Всі чули, як Порошенко принижувався і рапортував господарям, розкрадаючи і знищуючи країну. Влада змінилася-Приниження України триває", - резюмував народний депутат.

Раніше голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук заявив, що за всю історію співпраці України і МВФ такої непропорційної ціни за кредит, як за нинішньої влади, не було ніколи.

"Це не перший меморандум, який укладається Україною з МВФ. Але такої величезної, непропорційної ціни за отримання кредиту в історії відносин між Україною і фондом ніколи не було», – зазначив політик.

 

Джерело https://zagittya.com.ua/news/novosti/jurij_zagorodnij_vlast_pomenjalas_unizhenie_ukrainy_prodolzhaetsja.html