Відома українська телеведуча і актриса Яніна Соколова в інтерв'ю Радіо НВ розповіла про вплив Віктора Медведчука на інформаційний порядок України. 

Вона підкреслює, що та інформація, яку озвучують на всіх телеканалах, що належать Віктору Медведчуку формує новий світогляд. "Це велика проблема, і мені сумно, що монобільшість фракції Слуга народу, на жаль, не до кінця це усвідомлює".

"У грудні 2019 року я розмовляла із заступником голови офісу президента Кирилом Тимошенко, який донедавна керував медійною стратегією Слуги народу. І він мені сказав:»Яніна, почекай, ми введемо норми, завдяки яким відберуть ліцензії у цих брехунів, маніпуляторів і російських посіпак в Україні". На жаль, цього так і не сталося",- додає вона.

Яніна Соколова наголошує, що такі норми можна сформувати, адже "у нас є монобільшість, яка б за це проголосувала, і я впевнена, що і Голос, і ЄС підтримали б це на "ура". Але цього немає, на жаль".

Популярні новини зараз

Тараса Тополю потягли під вінець силоміць? Дружина співака Alyosha підказала жіночу хитрість

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Показати ще

"Коли вони намагалися зробити закон про дезінформацію, в ньому було погано те, що він стосувався абсолютно всіх журналістів. Там навіть мав наглядач від Кабміну, секретар, який би аналізував на правдивість чи хибність факти, озвучені, зокрема, в антикорупційних розслідуваннях",- додала вона.

Соколова заявляє, що має бути прийнятий законопроект, який би працював на придушення російської пропаганди. Не на журналістів, які викривають схеми, різні корупційні справи, які зараз мають відношення і до офісу президента, і до олігархів.

З'ясувалося також, що Соколова вірить в те, що у виданнях, які читає вона, фейків немає: "Я не думаю, що ти побачиш такі фейки на провідних виданнях, які, наприклад, читаю я або наші глядачі і передплатники".