Відома українська телеведуча і актриса Яніна Соколова в інтерв'ю Радіо НВ розповіла про вплив Віктора Медведчука на інформаційний порядок України.

Вона підкреслює, що та інформація, яку озвучують на всіх телеканалах, що належать Віктору Медведчуку формує новий світогляд. "Це велика проблема, і мені сумно, що монобільшість фракції Слуга народу, на жаль, не до кінця це усвідомлює".

"У грудні 2019 року я розмовляла із заступником голови офісу президента Кирилом Тимошенко, який донедавна керував медійною стратегією Слуги народу. І він мені сказав:»Яніна, почекай, ми введемо норми, завдяки яким відберуть ліцензії у цих брехунів, маніпуляторів і російських посіпак в Україні". На жаль, цього так і не сталося",- додає вона.

Яніна Соколова наголошує, що такі норми можна сформувати, адже "у нас є монобільшість, яка б за це проголосувала, і я впевнена, що і Голос, і ЄС підтримали б це на "ура". Але цього немає, на жаль".

"Коли вони намагалися зробити закон про дезінформацію, в ньому було погано те, що він стосувався абсолютно всіх журналістів. Там навіть мав наглядач від Кабміну, секретар, який би аналізував на правдивість чи хибність факти, озвучені, зокрема, в антикорупційних розслідуваннях",- додала вона.

Популярні новини зараз

Крутоголов з Дизель шоу показав різницю між Instagram і реальністю: "Навіщо це їм"

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Горбунов після зустрічі з Катериною Павленко з Go_A зібрався на Євробачення: "Голос є!"

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Показати ще

Соколова заявляє, що має бути прийнятий законопроект, який би працював на придушення російської пропаганди. Не на журналістів, які викривають схеми, різні корупційні справи, які зараз мають відношення і до офісу президента, і до олігархів.

З'ясувалося також, що Соколова вірить в те, що у виданнях, які читає вона, фейків немає: "Я не думаю, що ти побачиш такі фейки на провідних виданнях, які, наприклад, читаю я або наші глядачі і передплатники".