Держстат опублікував дуже коротке і дуже суперечливе повідомлення про рівень безробіття в країні.

На це звернути увагу голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Приводом для такої заяви політика послужив той факт, що в повідомленні Держстату йдеться про те, що за результатами дослідження робочої сили у ІІ кварталі 2020 року кількість зайнятого населення у віці 15 років і старше склала 15,7 млн осіб, а рівень зайнятості населення у віці 15 років і старше склав 49,0% ...

У зв'язку з цим повідомленням, Медведчук ставить закономірне питання: яка ситуація з іншими 51% населення України?

"Вони працюють, безробітні, хто вони? Чи враховує їх Держстат, чи живуть вони взагалі в Україні? Нічого не відомо...", - вказав парламентарій.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Показати ще

Віктор Медведчук нагадав, що в березні – квітні поточного року в Україну повернулися (за різними оцінками) від 1,5 млн до 3 млн «заробітчан», працевлаштовані з них 300 тисяч.

"Що відбувається з іншими-незрозуміло. Чи зайняті вони в тіньовій економіці, чи живуть на накопичене під час зарубіжних заробітків або вже шукають можливість самореалізації в кримінальному світі або політичному криміналі – нічого не відомо нашій офіційній статистиці», – дивується народний депутат.

Крім того, говорить Медведчук, Держстат України стверджує, що загальний рівень безробіття в Україні виріс з І кварталу по ІІ квартал поточного року всього на 1,3% (з 8,6% до 9,9%).

Очевидно, констатує політик, що такі занижені дані не можуть пояснити, куди поділися всі інші непрацюючі (у всякому разі, офіційно) українці.

"При цьому Держстат посилається на методики розрахунку Міжнародної організації праці (МОП). Цікаво, як довго ще ця шановна міжнародна організація буде спокійно спостерігати за тим, як, використовуючи її ім'я, політикани від статистики злочинно намагаються приховати реальний рівень безробіття в Україні", - резюмував лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук.

Раніше Віктор Медведчук заявити, що рецепт порятунку економіки України від краху полягає у відновленні торговельно-економічних зв'язків з Російською Федерацією і поступовому поверненні на ринки країн СНД.

У зв'язку з цим, зазначив політик, «опозиційна платформа – за життя» не допустила реалізації недалекоглядно-популістської ініціативи Кабінету Міністрів Дениса Шмигаля щодо виходу з чергової Угоди про співпрацю між країнами СНД.

Крім того, народний депутат певен у тому, що соціально-економічна катастрофа в Україні в умовах пандемії коронавірусу неминуча, враховуючи безграмотні і відверто цинічні підходи нинішнього уряду до вирішення виникаючих проблем.

Джерело https://zagittya.com.ua/news/stati/vlast_prestupno_pytaetsja_skryt_realnyj_uroven_bezraboticy_v_ukraine.html