Створення Миколою Тищенком якоїсь парламентської платформи по Донбасу є невдалою спробою скопіювати об'єднання «Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна-Росія-Німеччина-Франція», який був створений в стінах ВР ще в 2019 році Віктором Медведчуком та іншими депутатами від ОПЗЖ.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політолог Михайло Чаплига.

Експерт нагадав, що в роботі об'єднання «Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція» активну участь брали відомі німецькі, французькі та російські депутати. І тільки українська влада вперто ігнорувала цей найважливіший переговорний майданчик по досягненню миру на Донбасі.

"Автором ідеї про створення міжпарламентського виміру" нормандського формату " є Медведчук. І що найдивніше-Медведчуку таки вдалося не тільки цей формат описати і запропонувати, а й реалізувати на практиці – до його "міжпарламентського діалогу в ім'я миру" підключилися депутати України, Росії, Франції та Німеччини. При цьому Медведчук запропонував передати всі "ключі" від цього формату керівництву парламенту і країни. Проте... в силу особистісних антипатій та ідеологічних розбіжностей, влада вирішила самостійно винаходити велосипед. І кожен раз все більш безглуздий", - написав Чаплига.

Так, спочатку в ТКГ почали включати голів парламентських комітетів. Потім про Міжпарламентський діалог заїкнувся Зеленський. І ось тепер цю ідею підхопив депутат від» Слуги народу " Микола Тищенко.

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

"Тепер ось Тишенко вирішив все перетворити на фарс своєю власною присутністю і вельми поверхневим розумінням парламентського виміру "нормандського формату". Я одного не можу зрозуміти, якщо три рази намагаються "винайти велосипед" парламентського формату, то може легше взяти механізм, який професіонали вже розробили і впровадили? Навіть якщо ви ідеологічно не згодні з Медведчуком – беріть формат і наповнюйте його своїми людьми!» - додав Чаплига.

Політолог упевнений, що створення виключно українського парламентського формату не матиме ніякого ефекту. Якщо ж йти шляхом створення міжпарламентського майданчика, то це фактично реалізація ідеї Медведчука, яку за допомогою Тищенка влада перетворює на фарс.

"У чому сенс створення тільки української частини парламентського формату? Це нічого не вирішить і нікому не допоможе. А якщо брати Міжпарламентський формат Нормандії, тоді це те, що створив Медведчук. Ось і виходить, що трьома дурними спробами спародіювати Міжпарламентський формат влада, по суті, визнала його безальтернативність, але не може знайти в собі сил це визнати публічно. Петляє, плодить культи карго і перетворює власні ж передвиборчі обіцянки на фарс», – підсумував Михайло Чаплига.

Раніше голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук говорив, що Зеленський піариться на "нормандському форматі", щоб приховати свої провали в економіці.