Медведчук остаточно перехопив ініціативу у Зеленського в питанні реалізації "Мінських угод". Так політичний активіст і блогер Михайло Чаплига прокоментував візит голови політради «опозиційної платформи - за життя» Віктора Медведчука до Москви. Про це Чаплига написавши у себе в Facebook.

"Поки Зеленський зображував бурхливу діяльність шляхом різних "ініціатив" - призначення \ звільнення Фокіна,введення \ Витяг Тищенка і т.д., Медведчук в Москві актуалізував «Міжпарламентський діалог» країн нормандської четвірки, запропонований ним майже рік тому», - написав блогер.

За словами Чаплиги, в офісі президента усвідомлюють, що «Міжпарламентський діалог» - це найперспективніший переговорний майданчик.

«До речі, судячи з трьох невдалих спроб влади обіграти цю ідею під себе, на Банковій розуміють, що формат, запропонований Медведчуком, таки найперспективніший. Ідея Медведчука цілком здорова – з цим публічно погоджувалися навіть депутати з інших опозиційних фракцій і з колишнього "монобільшості«) - створити майданчик постійно діючого діалогу представників парламентів країн» нормандської четвірки", - підкреслив активіст.

Чаплига пише, що у Зеленського були всі можливості створити такий переговорний майданчик, але тепер час упущено.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

Показати ще

"Логічно! Адже імплементувати "Мінські угоди" буде саме Верховна Рада шляхом прийняття законів. Погодьтеся, що шукати компромісні формули імплементації простіше саме в середовищі парламентських представників країн "Нормандії«, - пояснив автор логіку створення»міжпарламентського діалогу".

"І поки у Зеленського було своє" монобільшість«, у нього були всі можливості створити такий же міжнародний майданчик, але тепер час упущено і ніякого» монобільшинства " більше немає. Тепер Зеленський приречений або взагалі "не встигнути на поїзд«, або бути скромним пасажиром на тому» поїзді», який сконструювала і запустила опозиція", - конкретизував блогер.

За словами Чаплиги, візит Зеленського до Брюсселя за фактом виявився "пустушкою", а поїздка Медведчука до Москви, навпаки, у багатьох відродила надію на встановлення миру.

"Звичайно, це засмутить тих, хто шукає війни «до кінця», але поспішаю нагадати, що Зеленський прийшов до влади на гаслах миру і проти політики Порошенка, а в підсумку перетворився на ще більшого «Порошенка», ніж оригінал», - підсумував політичний активіст і блогер Михайло Чаплига.