Народний депутат України, керівник Миколаївської обласної організації партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній повідомив, що П'ятий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції про законність реєстрації списків "Опозиційної платформи – За життя" на виборах до Миколаївської міської ради.

"На цьому етапі всі спроби антинародного Альянсу "Слуга Солідарності" не допустити участі нашої партії у виборах успішно провалилися.

Ніхто і не сумнівався, що наші політичні опоненти підуть до кінця і подадуть апеляцію на законне рішення суду. Чесно кажучи, я їх навіть розумію: їм доведеться відповідати перед своїми господарями за провал виборчої кампанії, адже вже очевидно, що результат "Опозиційної платформи – За життя" буде більшим, ніж у партій альянсу "Слуга Солідарності", разом узятих.

Можу заспокоїти: головна провина за цей провал лежить на верхівці влади, яка продовжила антинародну політику своїх "папєрєдніков". Ну а хаос і саботаж в міськвиборчкомі, інспірований цією зграєю на чолі з представником партії влади (саме з їх допомогою намагалися зірвати реєстрацію наших списків), я навіть коментувати не хочу. Як говорити про мораль людям, які геть її позбавлені?

Хочу тільки попередити, оскільки не виключаю, що воля виборців може бути вами спотворена вже після виборів: закон досить суворий до подібного роду злочинів. Тому просто прошу: не підставляйте ні в чому не винних людей", - заявив нардеп.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Показати ще