Домовленість про покупку вакцини від коронавірусу в РФ, що допоможе врятувати сотні тисяч життів українців - це приклад політичного лідерства. Так доктор соціологічних наук Павло Кутуєв у Facebook прокоментувавши статтю в британській The Guardian, присвячену російській вакцині від COVID-19.

"Що формує політичне лідерство? Вітчизняні та світові медіа дають підказку. Британська "Гардіан» опублікувала збалансований матеріал про вакцину, яка була розроблена в РФ", – написав соціолог. 

"Лідерство-це здатність діяти рішуче і відповідально, а також (тоді, коли цього вимагає ситуація) швидко. Віктор Медведчук, який поставив питання про покупку вакцини в РФ, проявив лідерські якості і здатність формувати порядок денний. Замість цього правляча команда коливається як флюгер і в кращому випадку може рухатися у фарватері ініціатив в.Медведчука», – пояснює доктор соціологічних наук. 

При цьому Кутуєв звертає увагу, що навіть частина «слуг народу» «почала виступати проти В. Зеленського і його "страусиної політики". 

Популярні новини зараз

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Сердючка, Тіна Кароль і Дан Балан на весіллі: у скільки обійдеться суперзірка на святі

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Рецепт баклажанів "По-особливому" для тих, кому не вистачає пікантності в страві

Показати ще

"Ситуація очевидна-навіть провладні депутати усвідомлюють, що якщо зараз відбудеться стрибок смертності від ковіда, то реакція громадян на дії влади буде однозначно негативною», – зазначив соціолог.

"Ті ж політики, які зможуть допомогти врятувати життя українців, набудуть статусу народних героїв», – упевнений він. 

Кутуєв наводить думку депутата Олександра Качури, який дав зрозуміти, що частина фракції «Слуга народу» у Верховній Раді підтримує пропозицію Віктора Медведчука закупити вакцину від коронавірусу в РФ. 

"Нардеп Качура прямим текстом дав зрозуміти, що частина фракції" Слуги народу» підтримує пропозицію в.Медведчука закупити вакцину в Російській Федерації, щоб врятувати життя сотень тисяч, а можливо, навіть мільйонів українців", – резюмував доктор соціологічних наук Павло Кутуєв. 

 

Джерело - https://www.facebook.com/pavlo.kutuev/posts/1527061647472518