Російський лідер Володимир Путін в ході наради з урядом підтримав пропозицію прем'єра Росії Михайла Мішустіна дозволити поставки в країну продукції ряду українських підприємств, щодо яких були введені відповідні обмежувальні заходи.

Йдеться про Барський машинобудівний завод, ВАТ «Брацлав» і Рубіжанський картонний комбінат. Питання зняття санкцій з низки українських підприємств обговорювалося на зустрічі голови політради партії «Опозиційна платформа – за життя» з президентом РФ Володимиром Путіним і прем'єр-міністром Михайлом Мішустіним.

Тоді Медведчук підкреслив, що з проханням посприяти у питанні часткової відміни санкцій за окремими кодами продукції до нього і до партії «Опозиційна платформа – За життя» звернулися Рада Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашстрой», до складу якої входить понад 240 підприємств машинобудування України, працюють на трьох основних напрямках: важке машинобудування, електротехнічне машинобудування, сільськогосподарське машинобудування, а також представники целюлозно-паперової та виноробної промисловості з приводу часткового зняття економічних санкцій, які були введені відносно України в результаті приєднання офіційного Києва до санкцій Європейського Союзу щодо РФ.

"Фактично ці люди або перебувають без роботи, або тягнуть таке
існування, яке не дає можливості утримувати сім'ї і
забезпечувати себе. Я хотів би, щоб, якщо є така можливість,
розглянули конкретні письмові пропозиції, які я
підготував», - підкреслив на зустрічі з Путіним Медведчук.

Мішустін, обговорюючи це питання з Володимиром Путіним, нагадав, що раніше провів зустріч з головою політради Української партії «опозиційна платформа – за життя» Віктором Медведчуком.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

Красень-психолог Роман Свечкоренко піде зі знайомства з "Холостячкою" Златою Огнєвіч: "Скасую будь-яку зустріч"

Як обрати телевізор?

Показати ще

«Ми обговорювали ряд тем, у тому числі прохання українських промисловців про можливість відкрити доступ на наш ринок деяким підприємствам, щодо них діють дзеркальні обмежувальні заходи. Йдеться про ті виробництвах, які були орієнтовані на експорт товарів до Росії.

Володимир Володимирович, ми вважаємо за можливе дозволити поставки обладнання та продукції. Шановний Володимире Володимировичу, якщо ви підтримаєте можливість повернення в нашу країну продукції таких підприємств, уряд підготує необхідні для цього документи", - сказав Мішустін.


За його словами, при цьому будуть повною мірою дотримані інтереси
російських виробників. «Як відомо, не ми вводили ці обмеження. Всі дії з нашого боку носять тільки відповідний характер. Ми завжди готові до
відновленню повноформатної взаємодії з Україною», –
відповів Путін.

Як підкреслив президент РФ, рівень кооперації між
підприємствами двох країн був дуже високим, що приносило
взаємну користь і вигоду, зберігало робочі місця, забезпечувало
людей гідною заробітною платою.


«Ми готові до відновлення повноформатного взаємодії з
українськими партнерами. Давайте будемо вважати, що це перший крок
і жест доброї волі з нашого боку. Добре, будь ласка, давайте, я згоден", - підкреслив Путін.

Як уточнив в ході наради Мішустін, мова йде про Барському машинобудівному заводі, ВАТ "Брацлав" і Рубіжанському
картонному комбінаті.

На початку жовтня Путін на зустрічі з Медведчуком допустив, що Росія могла б поставити свою вакцину від COVID-19 на Україну.

При цьому він підкреслював, що для цього необхідний запит української влади.