"Наш гарант продовжує шукати дно цинізму свого режиму – - так охарактеризував ту маніпуляцію, яку Президент України називає опитуванням і має намір здійснити в день виборів, керівник Миколаївської обласної організації партії "Опозиційна платформа – за життя", народний депутат України Юрій Загородній.

"Серіал" опитування-2020 від Зеленського" на стадії кульмінації. Мабуть, стало соромно за саму ідею такої безсовісної маніпуляції, і наш гарант скоротив сценарій – озвучив у четвертій серії три "питання", що залишилися. Я вже говорив про незаконність цієї акції – залишаю на совісті авторів саму ідею такого серіалу. І хочу залишити на розгляд правоохоронних органів ці явно корупційні діяння, коли так нахабно піарять правлячу партію, та ще й збираються це робити в день виборів - за гроші якихось "меценатів", – заявив парламентарій.

Юрій Загородній акцентував увагу на лицемірстві та цинізмі влади.

"Цинізм влади просто зашкалює. Людина, яка обіцяла, що першим буде прийнятий закон "про народовладдя", фактично заблокувала його. А тепер раптом нахабно звинувачує своїх політичних опонентів у тому, що вони "бояться думки народу"! Ось так, просто дивлячись в камеру, заявляє: його противники (цитую) "переконують, що українці якісь дурні, неосвічені й, не дай бог, їх щось питати!" - підкреслив народний депутат.

Популярні новини зараз

Ексдружина Потапа подарувала Дорофеєвій прощальний поцілунок у п'яту точку

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Показати ще

Юрій Загородній нагадав  "Опозиційна платформа - за життя" не раз заявляла, що необхідно дізнатися думку народу, перш ніж приймати рішення з найважливіших для країни питань, мало того, вимагала цього від влади, але вимоги партії просто проігнорували.

"У мене навіть слів немає. Це коли ми, партія ОПЗЖ, навіть не просили, а вимагали провести референдум з питання продажу землі – вони ж це просто проігнорували, прийнявши закон всупереч думці народу. Ми вимагали через референдум вирішити питання прав мов нацменшин, у тому числі викладання їх у школах, що гарантовано Конституцією. Та масу питань, включаючи плани влади розмістити в країні бази НАТО... " - зазначив парламентарій»

Але цинізму влади, схоже, немає меж.

"Президент (тримайтеся) заявив, що збирається проводити такі опитування (від "спонсорів"?) щомісяця або навіть щотижня!!! Він за кого всіх нас має, наш гарант?!" - заявив Юрій Загородній.