Голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук під час робочої поїздки на Донбас відвідав Рубіжанський картонно-тарний комбінат, який є одним з трьох підприємств, з яких після візиту політика до Москви були в односторонньому порядку з боку Російської Федерації зняті санкції. Також, фактично, була досягнута домовленість про зняття обмежень на поставку продукції в Росію.

Під час поїздки лідер ОПЗЖ відповів на запитання журналістів, зокрема щодо опитування, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Медведчук переконаний в тому, що це опитування з ряду причин не можна назвати легітимним.

"Опитування буде нелегітимним не тільки тому, що в ньому не візьмуть участь близько 500 тисяч українців з 18 ОТГ (8-ми Луганської та 10-ти Донецької області). Президент не може призначати подібні опитування. У Конституції прямо сказано, що може Президент. Всі його повноваження перераховані в статті 106, яка закінчується 31-м пунктом, де прямо сказано, що Президент може мати інші повноваження, передбачені Конституцією, тобто, тільки ті, що є в Конституції. У Конституції нічого про опитування, - ні всенародних, ні загальнонаціональних, - немає. Є референдуми, закон про які він обіцяв, але досі не подав. Тому він (Зеленський, – Ред.) не має права на його проведення», – детально пояснив Віктор Медведчук.

Якщо Президент не має права призначати опитування, продовжив парламентарій, значить, не має права ставити запитання.

"Якщо не має права ставити запитання, значить, не має права рахувати (результати, - Ред.). Якщо не має права рахувати, то не має права користуватися результатом. Найголовніше питання: а рахувати хто буде? Як рахуватимуть? Як контролюється цей підрахунок голосів? Це що, фількіна грамота?» ,- резюмував Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Джерело: https://video-ua.112.ua/medvedchuk-pro-zniattia-rosiiskykh-sanktsii-z-ukrainskykh-pidpryiemstv-nashe-zavdannia-shchob-u-liudei-bula-robota-i-zarplata-334428.html