Основою мирного плану партії "Опозиційна платформа - за життя" є пункти Мінських угод. Його реалізація реальна і просто необхідна, оскільки дійсно дозволить досягти миру на Донбасі. Про це заявив голова політради партії «опозиційна платформа – за життя», народний депутат України Віктор Медведчук під час робочої поїздки в Луганську область.

«У нашої партії є принципова позиція: реалізувати Мінські угоди згідно з планом, який став планом нашої партії. Це реально – і це можливо, - зазначив політик. - Ми знаємо оцінку людей з приводу наших мирних ініціатив. Я проводив переговори і з представниками Донецька, і з представниками Луганська, і з представниками Російської Федерації, де погоджуються на наш план».

За словами Медведчука, ОПЗЖ сьогодні залишається єдиною політичною силою, що пропонує дієвий механізм врегулювання конфлікту на Донбасі. Такої ж думки, як підтверджують соцопитування, дотримуються і пересічні громадяни.

"Останні вісім-дев'ять місяців в ході соціологічних досліджень задається питання: яка з фракцій у парламенті пропонує найреальніші і найефективніші способи встановлення миру в Україні? І протягом усього цього періоду наша партія на першому місці – - підкреслив парламентарій. - Це не просто заслуга партії. Це довіра, яку люди таким чином демонструють стосовно нашої партії».

Медведчук упевнений: поки при владі Президент Зеленський і його команда, миру в Україні не буде. Однак " опозиційна платформа - за життя» робить і продовжить робити все можливе для врегулювання ситуації на Сході України, для повної реалізації Мінських угод.

Популярні новини зараз

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

"Ті, хто голосував за Зеленського і його партію, помилилися в черговий раз – поки вони при владі, миру, на жаль, в Україні не буде. Сьогодні це очевидний факт, який розуміють не тільки в Україні. Цю плачевну аксіому розуміють і Німеччина, і Франція, і багато інших, хто намагався нам допомогти і вже заплутався в тому, що відбувається в Україні. Але ми, партія "опозиційна платформа - за життя", будемо продовжувати нашу боротьбу за мир в Україні. І у нас є для цього механізми», – підсумував Віктор Медведчук.