Лідери партії "Опозиційна платформа – За життя" у Кривому Розі взяли участь в урочистих заходах з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

"Сьогодні ми разом з керівництвом обласної та міської партійної організації прибули на це свято, щоб підкреслити нашу пам'ять про загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни, – заявив у вітальній промові народний депутат, голова політради партії "опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук. - Вітаю всіх вас, шановні друзі, колеги, учасники бойових дій, ветерани Великої Вітчизняної війни, з великим святом – святом визволення України від німецько-фашистських загарбників».

Політик нагадав, що, незважаючи на опір нинішньої влади і праворадикальних організацій, на їх спроби переписати історію і замовкнути подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни, партія «Опозиційна платформа – За життя» щороку 9 травня організовує святкування великого Дня Перемоги, вшановує пам'ять загиблих, вшановує ветеранів.

"Тут, з вуст керівника ветеранської організації, прозвучали гіркі для нас слова про те, як зневажається пам'ять про перемогу у Великій Вітчизняній війні, як намагаються переписати історію війни, стерти з пам'яті заслуги переможців і великий подвиг, здійснений радянським народом, українцями, мільйони яких загинули в роки Великої Вітчизняної, – сказав він. - Тому саме 9 травня "опозиційна платформа - за життя" оголосила про створення громадського руху "Український фронт захисту історичної пам'яті", який повинен зберегти в пам'яті поколінь найбільший подвиг XX століття, здійснений радянським народом, українцями у складі Радянського народу, учасниками бойових дій і тими, хто кував велику перемогу в тилу».

Віктор Медведчук запевнив, що "Опозиційна платформа – за життя" робить все можливе для збереження пам'яті про подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни.

Популярні новини зараз

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

У Харкові вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом: квіти, сльози і сотні небайдужих

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

«Ми робимо все необхідне, щоб припинити спроби провокаторів, які намагаються переписати історію, – заявив політик. - Упевнений, що нам під силу не просто не забути той найбільший подвиг, а й передати майбутнім поколінням, що сталося 9 травня 1945 року, що було 28 жовтня 1944 року, якою ціною була досягнута ця перемога. Ми про це пам'ятаємо і будемо пам'ятати».