Такого цинічного уряду в Україні не було за всі роки незалежності. Так голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук прокоментувавши вилучення Кабміном коштів з бюджетної програми МОЗ України, призначених для хворих на онкологію.

Політик поінформував, що уряд своїм розпорядженням № 1276-р від 21 жовтня 2020 року вилучив 104,75 млн гривень з бюджетної програми МОЗ, призначеної для «удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкозахворювань».

"З цих коштів Кабмін передав "Укравтодору" 61,55 млн грн "для реалізації державного інвестиційного проекту"Поліпшення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області»". Ще 33,2 млн грн перерозподілили на користь Міністерства освіти. З них 20 млн буде направлено на реставрацію головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка. Решта: 7,2 млн грн - на створення Міжнародного центру підготовки пілотів на базі Національного авіаційного університету; 6 млн грн – на реставрацію староакадемічного корпусу ансамблю Братського монастиря в Києві», – повідомив Віктор Медведчук.

Парламентарій визнає, що не може повноцінно судити про ефективність тих чи інших досліджень в галузі медицини, проте переконаний в тому, що ці кошти можна було б використовувати куди ефективніше.

"Ось таке злочинне рішення Кабміну. Ось так у нас в країні ставляться до проблеми боротьби з раком. Я не можу судити про ефективність тих чи інших досліджень, але, навіть якщо зазначені в розпорядженні Кабміну дослідження виявилися неефективними, ці кошти необхідно було перенаправити виключно на боротьбу з онкологічними захворюваннями і ні на що інше. Онкологічні захворювання-величезна проблема в Україні. Сфера охорони здоров'я, за оцінками різних фахівців, недофінансована в 10-15 разів, і виводити з неї гроші – злочин проти українського народу», – вказав Медведчук.

Популярні новини зараз

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Народний депутат каже, що рідко пише про медицину та охорону здоров'я, але питання на сьогоднішній день в іншому.

«Про співчуття і байдужість, про людяність і цинізм. Так чинити не можна! Ті, кому це незрозуміло, повинні бути негайно відправлені у відставку і ніколи більше не допускатися на державну службу. В Україні були різні уряди-краще чи гірше, але настільки цинічного ще не було... " - підсумував Віктор Медведчук.

Джерело https://zagittya.com.ua/news/stati/uzhasajuschaja_problema_onkozabolevanij_v_ukraine_i_cinizm_pravitelstva.html