З усіх парламентських партій за результатами місцевих виборів на перше місце впевнено виходить «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука. Ця політична сила показала прекрасний результат на південному сході України, а також заручилася підтримкою досить великої кількості виборців в інших регіонах країни.

Таку думку висловив політолог Михайло Чаплига на своїй сторінці у Facebook.

"Яка іронія долі-Зеленський і Його Слуги героїчно б'ються з Порошенком за третє місце за результатами місцевих виборів. На перше місце серед парламентських партій цілком передбачувано виходить партія Медведчука при цьому отримуючи підтримку навіть на Західній Україні", - написав Чаплига.

На думку експерта, ключовим фактором перемоги ОПЗЖ став мирний план Медведчука щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Південний схід Медведчук практично повністю "очистив" від Слуг Зеленського. Що не дивно – свій "мирний план" Зеленський так і не запропонував (обмежився планом "АБВГДейка), з "Мінських", по суті, вийшов, в "нормандському форматі" Зеленського вже більше ніхто не чекає. Тим часом Медведчук і ОПЗЖ давно в Раді зареєстрували те, про що так багато говорили і експерти, і правозахисники, і фахівці в питаннях мирних врегулювань – "пакет перехідного правосуддя" (амністія, вибори, безпека)», – додав політолог.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Також він зазначив, що у своїх незграбних спробах сподобатися електорату Порошенко Зеленський остаточно розгубив довіру жителів східних і південних регіонів країни.

"Перемозі Медведчука на південному сході значною мірою посприяла і дурість Зеленського-він примудрився якраз перед самими виборами поїхати на уклін до Варфоломія. Вирішив мабуть Порошенко перевершити (у боротьбі за третє місце). А на південному сході домінує канонічна православна церква, а нова ПЦУ свої голоси віддає за кого завгодно, але вже точно не за Зеленського», – підсумував Михайло Чаплига.

Раніше голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук розповів, що ОПЗЖ не тільки розробила реальну програму по виведенню України з соціально-економічної кризи, а й за рік роботи в парламенті зуміла досягти серйозних результатів.

Джерело: https://www.facebook.com/miha.anarchyst/posts/685385385714502