Бомба уповільненої дії для економіки країни була закладена, коли Україна підписала дискримінаційні для себе угоду про зону вільної торгівлі та Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Про це в ефірі NewsOne заявити доктор економічних наук, професор Василь Голян.

«Євросоюзу не потрібна Україна як сильна, економічно розвинена країна з розвиненим високотехнологічним сектором. Україна їм потрібна як сировинний придаток. І ці угоди відкидають Україну на задвірки економічного розвитку. У нас високотехнологічні виробництва фактично припинили свою діяльність. Процеси деіндустріалізації охопили переважну більшість галузей промисловості", - зазначив експерт.

Професор бачить лише єдиний вихід з ситуації, що склалася.

"Вихід лише в тому, в чому бачить цей вихід Віктор Медведчук: відновлення наших традиційних зв'язків з країнами СНД, з якими Україна працювала багато років, де технологічний рівень розвитку приблизно однаковий. І це-наші надійні партнери. З цього почнеться відродження української економіки", - переконаний Василь Голян.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Також вчений нагадав про економічне зростання, яке спостерігалося в Україні на початку 2000-х років.

"Євросоюз зробив все, щоб поставити Україну на коліна, щоб те економічне зростання, яке мало місце в Україні на початок 2000-х років і якої значною мірою було забезпечене завдяки державній позиції Віктора Володимировича Медведчука, не повторилося. ЄС зробив все, щоб Україну охопила Помаранчева революція, щоб в нашу країну зайшли Західні "емісари" і перетворили високотехнологічну економіку на сировинний придаток колективного заходу», – підсумував Василь Голян.

Раніше голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук під час візиту на Рубіжанський картонно-тарний комбінат повідомив, що на початку 2000-х років в України було найвище зростання економіки.

«У 2004 році він був рекордним в Європі – 12.4 %. У 2005 році, коли до влади прийшли Ющенко і Тимошенко, він обвалився до 2.6 %. А в 2003 – му-10 %. Передувало цьому створення 12 вільних економічних зон в Україні", - нагадав народний депутат Віктор Медведчук.

Джерело https://www.youtube.com/watch?v=WCXkvK3lIgE