Розпуск парламенту-це єдиний вихід з політичної кризи в Україні. Про це заявив голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Наводимо текст заяви дослівно:

Шановні громадяни України, шановні виборці!

Від імені "опозиційної платформи - за життя" я хочу висловити вам слова щирої вдячності за те, що ви прийшли на вибори 25 жовтня і проголосували за нашу партію, За наших представників у всіх рівнях обласних, районних, міських рад. Життя в Україні триває, і це життя є проблемним у багатьох питаннях. Так і немає миру, який нам обіцяла влада. Мирне врегулювання в даний час фактично заблоковано, як і робота наших переговірників в "мінському форматі", так і в "нормандському форматі".

Популярні новини зараз

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

І сьогодні влада на всіх рівнях, починаючи від президента і закінчуючи його оточенням, демонструє те, що у них немає політичної волі для того, щоб повернути Донбас в Україну, а Україну – на Донбас.

Одночасно з цим тривають кризи: економічна, соціальна, гуманітарна і політична. Саме тому ми ставимо питання про радикальну зміну економічного курсу, Про відновлення торговельно-економічних відносин з Росією і країнами СНД – там, де наша експортна продукція, де наш експорт є конкурентноздатним і де ми можемо заробляти гроші для того щоб платити зарплати, створювати нові робочі місця, покращувати рівень добробуту. Натомість влада намагається останні півтора року легалізувати пограбування українського народу за рахунок розбазарювання землі.

Прийнято закон, який був протягнутий фракцією "Слуги народу", і сьогодні починається цей розпродаж національного надбання українського народу. Легалізовані казино, ігровий бізнес. Намагаються легалізувати марихуану. Країна перетворюється на помийну яму. У цих умовах гостро, ребром стоїть питання про довіру до влади і про перезавантаження влади.

І тому я, як голова політради партії "опозиційна платформа – за життя", звертаюся до Президента України. Шановний Володимире Олександровичу, оцініть тверезо ту ситуацію, економічну та соціально-політичну, яка склалася в Україні. Прийміть правильне рішення. Ви-президент всієї країни. Ви не президент тих, хто голосував за вас або хто голосує за вашу партію. Партійні інтереси, інтереси вашої партії не можуть стояти вище інтересів українського народу.

Вибори до місцевих рад показали, що такої довіри до партії "Слуга народу" немає. І це незважаючи на ту перемогу, яку здобула ця партія на парламентських виборах у липні 2019 року. Цієї довіри сьогодні не існує. Соціологічні дослідження останнього часу говорять про те, що 45% наших громадян вважають, що Верховна Рада повинна бути розпущена і в Україні повинні бути проведені дострокові парламентські вибори.

Якщо ви вважаєте себе всенародним президентом, і якщо ви дійсно хочете відстоювати інтереси всього українського народу, Вам, шановний пане Президенте, треба прийняти рішення про розпуск парламенту і оголошення дострокових виборів до Верховної Ради України. Це єдиний шлях для того, щоб нова Верховна Рада і ті, хто в неї оберуться, отримали справжню довіру людей, які зможуть змінити життя наших людей на краще, які зможуть побудувати успішну країну. У цьому сьогодні полягає вихід з тієї ситуації, в яку ми всі разом потрапили.