Голова політради партії "Опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук під час брифінгу у Верховній Раді України розповів, як Україна може вийти з конституційної кризи.

"Необхідно розробити нові норми, які повинні врегулювати ті прогалини, які з'явилися в чинному законодавстві після визнання ряду статей неконституційними", - цитує політика NewsOne.

За його словами, "це єдиний вихід, за яким має йти влада в правовій державі. Це єдиний вихід для ВР-розробити законопроекти із зазначенням і урахуванням того, що Конституційний суд ухвалив ці норми неконституційними, тобто, треба розробити таким чином, щоб вони відповідали Конституції, винести в зал і прийняти".

"Адже абсолютно ніхто не виступає проти декларування доходів і витрат чиновників. І в нашій фракції, коли ми піднімали це питання, ми вказували у своєму поданні до Конституційного Суду, що порушуються норми Конституції, і це треба скасувати, і порушення Конституції повинні бути визнані як такими, і ці норми повинні бути прийняті в іншій редакції, які б не порушували норм основного Закону. Ось і все", - зазначив нардеп.

Медведчук вказав, що "в даній ситуації різного роду звинувачення, підозри або навіть образи з цього приводу - вони нашою партією" опозиційна платформа - за життя " і фракцією не сприймаються. Ми не будемо голосувати за жоден з цих законів".

Популярні новини зараз

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

"Ми вважаємо, що ВР повинна розробити нове законодавство, яке в цій частині має врегулювати всі ці прогалини, які виникли після рішення Конституційного Суду, але жодною мірою ці норми, які будуть прийматися, не повинні порушувати нашу Конституцію. Ось єдиний правовий вихід в ситуації, що склалася. Все інше - від лукавого. І коли ви ставите питання з приводу того, що президент сказав, що він розпустить ВР - ну, напевно, це він лякав представників своєї партії, які не хочуть голосувати, і знаючи про те, що це голосування буде порушенням Конституції, не тільки Конституції, а й норм кримінального законодавства. Мають рацію ці депутати, які не хочуть, - абсолютно праві. Чи правий президент, який погрожує? Вважаю, що ні. Я думаю, що президент не повинен опускатися до загроз. А щодо розпуску парламенту - я вважаю, є всі підстави, щоб сьогодні, особливо після місцевих виборів, з урахуванням того рівня довіри, яку отримала партія "Слуга народу", переглянути питання того, наскільки довіряють ВР дев'ятого скликання. І я думаю, що якщо це питання проаналізувати, то ми отримаємо відповідь: Так, український народ вважає, що повинні бути нові вибори і повинна бути обрана нова ВР, яка буде відповідати більшості інтересів українського народу", - пояснив парламентарій.

Джерело: 112.ua