У європейській пресі почалася чергова кампанія, спрямована проти діяльності голови політради партії " опозиційна платформа - за життя», народного депутата України Віктора Медведчука. Зокрема, європейські ЗМІ звинувачують політика і його партію в гальмуванні українських реформ, продиктованих іноземними донорами. Про це пише німецьке видання Bne IntelliNews.

Слід зазначити, що подібні висловлювання в європейських ЗМІ зайвий раз доводять: українська влада все робить під прямим тиском сил, що здійснюють зовнішнє управління Україною.

"Партія Медведчука" опозиційна платформа - за життя" досягла успіху і отримала місця в декількох регіональних радах, щоб утвердитися в якості політичної сили на регіональному рівні. Зміцнюючи свої позиції, вона перекручує політику на користь інтересів існуючої еліти і ускладнює проведення справжніх реформ, яких вимагають такі донори, як МВФ»– - пише німецьке видання.

При цьому Bne IntelliNews називає Медведчука "великим авторитетним гравцем«, а також нагадує, що на початку своєї кар'єри політик був»сірим кардиналом уряду Кучми".

Раніше голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук заявив, що Володимир Зеленський і його оточення прагнуть знищити незалежність судової системи і зробити її кишеньковою відповідно до якихось «домовленостей» з послами G7 і Європарламентом.

Популярні новини зараз

Не власник, а водій: копи розповіли водіям про нові правила на українських дорогах, готуйте документи

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще