Партія "Опозиційна платформа - За життя" вимагає від Міністерства закордонних справ України вручити посольству США ноту протесту з вимогою принести вибачення за чергове грубе втручання у внутрішні справи незалежної Української держави.

Про це йдеться в офіційній заяві партії "Опозиційна платформа - За життя".

Причиною такої заяви політичної сили стали висловлювання тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін на онлайн-форумі коаліції «Реанімаційний пакет реформ» «Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса».

Зокрема, пані дипломат обурилася словами низки українських політиків, які наводять переконливі аргументи того, що Україна повністю перебуває під зовнішнім управлінням заходу.

У свою чергу, в заяві ОПЗЖ вказуються конкретні факти того, як США за допомогою своїх агентів впливу керують нашою країною.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Показати ще

«Із заяв посольства США ми бачимо, що та сама Квін викликає до себе українського міністра охорони здоров'я і дає йому вказівки, яку вакцину можна закуповувати, а яку – не можна. Ми бачимо, що це західні політики на чолі з США за підтримки п'ятої колони соросят прагнуть взяти під свій повний контроль антикорупційні органи і суди в Україні. Ці дії є настільки очевидними, що керівник посольства США змушена навіть на форумі, в оточенні своїх однодумців, виправдовуватися і давати якісь пояснення»,-йдеться в заяві партії.

У тексті також наголошується, що спроби представників США зробити вигляд, що ніякого зовнішнього управління Україною немає, здатні викликати в українців лише сміх.

"Зовнішнє управління проявляється так системно, що заокеанські ляльководи претендують на те, щоб не тільки впливати на окремі кадрові призначення або ціною життя українських громадян лобіювати придбання американських медичних препаратів, а й визначати і нав'язувати Стратегічні пріоритети політики України. Євроатлантична інтеграція, яку нав'язали Україні представники в першу чергу Сполучених Штатів Америки, є односторонньою: євроатлантична спільнота може впливати на Україну в будь – який момент і в будь-якому обсязі, а ось вплив України на країни НАТО відсутній в принципі», - підкреслюється у зверненні ОПЗЖ.

При цьому, Христина Квін намагається у всіх бідах сьогоднішньої України звинуватити Росію, ряд депутатів Верховної Ради, які не йдуть на поводу у Заходу. Ну і, зрозуміло, корупцію, для "ефективної" боротьби з якою, на думку США, треба негайно віддати американським «господарям» повний контроль над суверенітетом України.

Але слова американської дипломатки не мають нічого спільного з реальністю і є абсолютною брехнею.

У зв'язку з цим партія «опозиційна платформа – за життя» вимагає, щоб Христина Квін і посольство США офіційно вибачилися за свою брехню і маніпулятивні висловлювання.

«Сьогодні, в умовах пандемії, краху економіки, знищення соціальних гарантій, тарифного геноциду та медичного колапсу, який виник в першу чергу в результаті лобійованих Сполученими Штатами псевдореформ Супрун і про який ми попереджали задовго до появи коронавірусу, перед нашою країною стоять інші виклики, спровоковані результатами зовнішнього управління Україною з боку США. І нікчемні спроби представника Сполучених Штатів виправдати і применшити роль цієї держави в катастрофі, що спіткала Україну, ми вважаємо цинічною брехнею і маніпуляцією. "Опозиційна платформа - за життя" вимагає від Міністерства закордонних справ України вручити представнику посольства Сполучених Штатів Америки ноту протесту з вимогою принести вибачення за втручання у внутрішні справи України і образу парламенту незалежної України, який тимчасова повірена в справах США в Україні Христина Квін звинуватила в поширенні дезінформації", – йдеться в заяві партії.

У зв'язку з тим, що питання поширення дезінформації, як раптово виявилося, сильно турбує Сполучені Штати, партія «опозиційна платформа – за життя» зажадала від МЗС України вручити представникам США ноту, в якій вимагати принести офіційні вибачення за зловмисне поширення дезінформації про нібито постачання радіолокаційних систем «Кольчуга» в Ірак.

"Ця дезінформація була поширена працівником посольства Марі Йованович, яка за наклеп на Україну пізніше була призначена послом США в Україні. Впевнені: якщо Сполучені Штати так стурбовані боротьбою з дезінформацією і вважають Україну незалежною і суверенною державою, вони принесуть офіційні вибачення, а завдання нашого високопрофесійного і службовця українському народу та інтересам нашої держави МЗС – домогтися принесення цих вибачень», – підкреслюється в заяві ОПЗЖ.

Раніше голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук говорив, що Україна не може дозволити ставитися до себе як до колоніальної держави.