Партія "Опозиційна платформа - За життя" висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, які силою перешкоджали проведенню мирної акції українців.

Так у політсилі прокоментувавши сьогоднішні події біля посольства США в Києві.

У партії поінформували, що у вівторок, 24 листопада, ОПЗЖ і її молодіжне крило, а також організація «Патріоти – за життя» провели акцію біля посольства США. Більше трьох тисяч осіб, які брали участь у мирній акції, а також народні депутати України від ОПЗЖ, які реалізовували своє гарантоване Конституцією право на мирні зібрання, були оточені кордонами поліції і Національної гвардії.

Популярні новини зараз

Смертельний поцілунок: юнак помер після ночі кохання з дівчиною

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

"Понад 500 осіб, зокрема всі учасники акції з плакатами, які хотіли скористатися своїм конституційним правом і висловити рішучий протест проти зовнішнього управління, введеного США в Україні, безпідставно не були допущені підконтрольними Зеленському і його оточенню силовиками до місця проведення акції. Таким чином, українська влада виступила проти українського народу, в порушення його конституційних прав, на стороні і в інтересах американського посольства. Ті цінності свободи і демократії, про які так люблять міркувати американські емісари, сьогодні втоптані в бруд слухняними виконавцями волі Вашингтона», – заявили в партії Медведчука.

У зв'язку з цим, ОПЗЖ висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, силою перешкоджали проведенню мирної акції українських громадян.

"Заявляємо замовникам цієї розправи, що окопалися в посольстві США: на багнетах не можна всидіти, і ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною, захистимо суверенітет і незалежність нашої країни», – підсумували в партії Медведчука.