Партія "Опозиційна платформа - За життя" висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, які силою перешкоджали проведенню мирної акції українців.

Так у політсилі прокоментувавши сьогоднішні події біля посольства США в Києві.

У партії поінформували, що у вівторок, 24 листопада, ОПЗЖ і її молодіжне крило, а також організація «Патріоти – за життя» провели акцію біля посольства США. Більше трьох тисяч осіб, які брали участь у мирній акції, а також народні депутати України від ОПЗЖ, які реалізовували своє гарантоване Конституцією право на мирні зібрання, були оточені кордонами поліції і Національної гвардії.

Популярні новини зараз

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

"Понад 500 осіб, зокрема всі учасники акції з плакатами, які хотіли скористатися своїм конституційним правом і висловити рішучий протест проти зовнішнього управління, введеного США в Україні, безпідставно не були допущені підконтрольними Зеленському і його оточенню силовиками до місця проведення акції. Таким чином, українська влада виступила проти українського народу, в порушення його конституційних прав, на стороні і в інтересах американського посольства. Ті цінності свободи і демократії, про які так люблять міркувати американські емісари, сьогодні втоптані в бруд слухняними виконавцями волі Вашингтона», – заявили в партії Медведчука.

У зв'язку з цим, ОПЗЖ висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, силою перешкоджали проведенню мирної акції українських громадян.

"Заявляємо замовникам цієї розправи, що окопалися в посольстві США: на багнетах не можна всидіти, і ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною, захистимо суверенітет і незалежність нашої країни», – підсумували в партії Медведчука.