Зовнішнє управління Україною з боку США і діючих в їх інтересах «незалежних» організацій, що орієнтуються на Джорджа Сороса, продовжує посилюватися. Угорщина, у свою чергу, захищаючи суверенітет своїх національних інституцій, чинила відкритий опір подібним спробам.

Так відреагувавши на агресивну реакцію влади по відношенню до угорської меншини на Закарпатті і на статтю прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, що розкриває механізм встановлення зовнішнього управління країною за допомогою грантових структур, контрольованих по всьому світу Соросом, голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук.

«Цинічна спроба влади зазіхнути на незалежність Конституційного Суду, небажання виконувати його вступили в законну силу рішення, не влаштували Президента України Зеленського, його оточення і їх західних господарів, в черговий раз показали, що зовнішнє управління Україною з боку США і діють в їх інтересах нібито незалежних організацій, у першу чергу орієнтуються на міжнародного спекулянта Джорджа Сороса, продовжує посилюватися», – зазначив лідер ОПЗЖ.

За словами народного депутата України, цей тиск викликаний не тільки непрофесіоналізмом та ігноруванням державних інтересів з боку української влади.

"Це відпрацьована система, яка ігнорує національний суверенітет, спрямована на продавлювання інтересів США по всьому світу», – вказав Медведчук.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Глава ОПЗЖ акцентував увагу на тому, що Угорщина, захищаючи суверенітет своїх національних інституцій, при вирішенні гострих соціально-політичних проблем чинила відкритий опір спробам зовнішнього управління, а її прем'єр-міністр Віктор Орбан опублікував статтю, що розкриває механізм встановлення зовнішнього управління країною за допомогою грантових структур, контрольованих по всьому світу Джорджем Соросом.

"Україна є країною, яка в максимальній мірі демонструє свою готовність принижуватися перед США і Джорджем Соросом. Причому це стосується не тільки державних структур, а й націонал-радикальних організацій. Тому не дивно миттєва і агресивна реакція по відношенню до угорської меншини в Україні, завдяки якій влада не тільки отримала можливість продемонструвати Соросу свою угодливу готовність виконати брудну роботу, а й змогла вирішити свої вузькокорпоративні політичні завдання: обшуки у лідерів угорської громади і у фонді ім. Едмунда Егана, вторгнення в житло голови Товариства угорської культури Закарпаття Василя Брензовича», – роз'яснив Віктор Медведчук.

Політик переконаний в тому, що всі ці дії спрямовані на те, щоб примусити одного з переможців виборів на Закарпатті, КМКС «партію угорців України», увійти до складу кишенькової для влади більшості в обласній раді і виконувати вказівки Зеленського та його оточення, а не волю громадян, які обрали їх.

"ОВКЗ-КМКС заявило, що вважає це запланованою операцією, здійсненою на підставі сфабрикованих політичних звинувачень, метою якої є не тільки виключити діяльність угорських організацій, а й залякати угорців Закарпаття та їх керівників. Однак влада не думає, який при цьому удар наноситься по міжнаціональній злагоді і миру в цьому історично унікальному регіоні, а також по відносинам з добрим сусідом України ‒ Угорщиною. Окремо варто відзначити активність націонал-радикалів, які прямо погрожували закарпатським угорцям», - продовжив Віктор Медведчук.

Лідер ОПЗЖ впевнений в тому, що ці політичні махінатори, розпалювачі ненависті і ворожнечі, не відображають думки українського народу, який з повагою ставиться до Угорщини і представників угорського народу, які проживають на території України.

«Найвищої оцінки заслуговує досвід лідерів Угорщини, які виступили проти зовнішнього управління, проти того, щоб політичні махінатори, такі як Сорос, привласнювали право одноосібно вирішувати долю цілих народів, ігноруючи їх традиції, інтереси і закони, щоб хтось вважав можливим організовувати геополітичний буллінг цілих народів за їх вірність своїм традиціям та історичної пам'яті, в ім'я ефемерних "глобального відкритого суспільства", яке є черговий химерою, приховує реальні політичні і бізнес-інтереси заокеанських маніпуляторів, стурбованих тільки посиленням свого впливу», – заявив Медведчук.

Парламентарій переконаний в тому, що Україні для того, щоб відстояти свій суверенітет, необхідно звільнити країну від зовнішнього управління.

"Сполучені Штати і використовувана ними "мережа Сороса", що здійснюють зовнішнє управління, намагаються контролювати все більше сфер життя нашої держави: не тільки економіку і політику, а й виховання наших дітей. Український народ цього ніколи не прийме. Ми повинні звільнити Україну від зовнішнього управління, відстояти нашу незалежність і суверенітет», – підсумував Віктор Медведчук.

Джерело https://zagittya.com.ua/news/zajavlenija/vlast_vengrii_projavila_muzhestvo_vystupiv_protiv_vneshnego_upravlenija_so_storony_ssha_i_sorosa.html