Популярність партії "Опозиційна платформа - за життя" є найвищою серед опозиційних політсил за останні шість років. Про це заявляє Міжнародне інформаційне агентство Bloomberg, яке взяло інтерв'ю у голови політради "опозиційної платформи - за життя", народного депутата Віктора Медведчука.

У ньому політик заявив, що одне з головних програмних завдань партії - це зробити все для встановлення миру на Донбасі, оскільки президент Володимир Зеленський не зміг виконати обіцянки про мир, які допомогли йому, тодішньому політичному новачкові, здобути переконливу перемогу на виборах у 2019 році.

"Немає довіри ні до Зеленського, ні до його партії", - зазначив Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що для припинення конфлікту на сході країни влада повинна виконувати Мінські угоди, а також відновлювати відносини з Росією.

"Я відкрито кажу, що ми повинні йти тією ж дорогою з Росією, що нам потрібно зробити все, щоб відновити відносини. Люди вірять в це все більше і більше", - додав Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Наймолодшому - 23, найстаршому - 51 рік: історії та обличчя героїв АТО, яких Україна втратила у січні

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Улюблениця Потапа Мішель Андраде мало не загинула в літаку після зйомок "Орел і Решка": "Не можу дихати"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

Також в інтерв'ю політик розкритикував діяльність нинішнього парламенту і Кабінету міністрів, які, на його думку, є неефективними і не вживають дій, спрямованих на соціальний захист громадян і зростання економіки. Тому він не виключив можливість дострокових виборів до Верховної Ради.

"Є підстави для дострокових виборів, які краще відображали б інтереси людей", - додав Віктор Медведчук.