Завдання президента Володимира Зеленського - забезпечити спадкоємність влади, щоб на керівні посади в державі не повернулися старі політики, наприклад, Петро Порошенко та Віктор Медведчук.

Про це в інтерв'ю «Фактам» розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

На думку Михайла Подоляка, старі політики і політичні партії ведуть компроматну війну, щоб повернутися до колишньої впливовості.

«Петро Порошенко не пішов з політики, на превеликий жаль, як мала би піти людина, яка реально обдурила очікування, за які заплачена величезна ціна. Його політика з точки зору європейської чи американської моделі - це політика такого собі провінційного типу. Він витрачає величезні гроші на створення компроматної нервозності, перш за все в медійному середовищі, на те, щоб люди ненавиділи один одного, щоб суспільство продовжувало розколюватися», - зазначив Подоляк.

За словами радника голови ОП, завдання президента зараз - побудувати нову якісну політичну інфраструктуру, яка буде нормально функціонувати, і забезпечити спадкоємність влади.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

"Юля" Зайка зважилася на побачення і вже розповіла про шикарного незнайомця: "Холостяк" Заливако і поруч не стоїть

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

«Щоби потім не повернулися назад в тій чи іншій іпостасі ті ж Медведчук, Порошенко і вся інша когорта. Старим партіям слід, грубо кажучи, піти в небуття. Президент повинен визначити цінності і стратегії і дати тактичні інструменти», - резюмував радник Єрмака.