Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів, навіщо владі перевибори. За його словами, відтягування виборів лише шкодить владі.

«Нещодавно один з Telegram-каналів на правах «інсайда» повідомив нам, що Зеленський передумав проводити перевибори зараз і тепер планує їх на осінь через рік. Мотивують цю дурість тим, що мега ідея закону про заслужених народних олігархів з введенням гендерних квот допоможе їм підвищити рейтинг на 30% і протягнути на цій справі ще рік», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, нинішня влада хоче затриматися довше. Як зазначив політолог, влада ще дуже «невміла» і, за його словами, не знає, що більше 20 млн мати не можна, тому що життя перетворюється на захист своїх грошей і втрачає сенс.

«Юнаки у владі не пройшли школу життя анархіста. Щоб вкрасти, збиваються в «зелену зграю», а щоб захищати – поодинці і кожен своє. Саме тому настає неминуче дроблення Ради. Це означає, що стрімким домкратом буде летіти лояльність оточення – вони будуть шукати нові дахи, диверсифікувати ризики», - підкреслив Чаплига.

На думку експерта, відтягування виборів лише відбавляє в очах оточення власну легітимність. За словами політолога, рейтинг нинішньої влади не врятують жодні законопроєкти, тому що вже було прийнято багато невірних рішень.

Популярні новини зараз

До 100 кВт - 1, 2 гривні, більше 500 кВт - 3,5 гривень: українці вимагають розділити тариф на електрику

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига заявив, що Конституція України одна з кращих в світі.

Також для Знай.ua Чаплига розповів про нульові декларації на прикладі відомої казки.