Одіозний народний депутат Євген Шевченко в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською розповів, кого в Україні хочуть визнати корінним народом.

Євген Шевченко зазначив, що він утримався від голосування за законопроєкт про корінні народи України.

"Я голосував жовтою кнопкою, щоб не викликати лють у татар кримських. Автори законопроєкту абсолютно не розуміються в історії, дефініціях. Вони собі придумали таку дефініцію, що корінні народи — це ті народи, етнос, який не має окремої власної держави. Тобто, немає держави у кримських татар, караїмів і кримчаків. І тому їх визнали корінними народами", - сказав Шевченко.

За його словами, при цьому жителі певних міст, які з народження проживають в них, і їх предки жили там, раніше називали себе корінними жителями цього населеного пункту.

"Корінними в Україні тільки три етноси позначаються, всі інші, не кажучи вже про росіян і тим більше — українці, не корінні народи. Виходить, за їхньою логікою, в інтерпретації історичній людей, які це придумали, ми... З якихось інших земель, де ми раніше проживали, приїхали сюди, захопили-завоювали ось ці корінні народи, асимілювали їх і зробили державу Україну", - додав Євген Шевченко.

Популярні новини зараз
Зеленському вже ревнувати? Лідер Туреччини Ердоган "підкотив" до Бориса Джонсона на саміті НАТО Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Він зазначив, що така історія є абсолютно офіційною в Туреччині, оскільки турки вважають, що захопили Грецьку Візантію і асимілювали її.

"У них зрозуміло, що вони не є корінним народом, вони прибульці. Але хіба... Українці прибульці на цій землі?.. Це абсолютна дискримінація", - підкреслив Шевченко.

На думку депутата, ці народи, може, і заслужили привілеї, але незрозуміло навіщо при цьому дискримінувати інших.

Як повідомляв Знай.ua, Рада прийняла закон про корінні народи, і росіян серед них немає.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що в Києві поглумилися над пам'яткою ув'язненим з Криму: "Нечиста...".