Експерт зазначив, що організатори обміну виконали титанічну працю, адже повною мірою реалізувати формулу "всіх на всіх" неможливо технічно.

"Процес узгодження формули обміну, списків та інших технічних питань зайняв півтора місяця. І стартував реально лише 15 листопада, коли Медведчук в Ново-Єрусалимському монастирі звернувся до Путіна вплинути на товаришів із "ДНР" і "ЛНР".

Але навіть після того, як Медведчук запустив процес вирішення складного інтеграла частинами... Навіть коли своє "так" сказали президенти РФ і України плюс висловив підтримку патріарх Кирило... Навіть коли всім стало ясно, що у Медведчука є мандат вести переговори і приймати рішення від президента Порошенко... Знадобилося півтора місяці на вирішення оргпитань", — звернув увагу блогер.

Чаплига впевнений: якщо обмін відбудеться, це стане свідченням того, що "формула Медведчука працює", а отже, можна очікувати виконання всіх пунктів "Комплексу заходів по виконанню Мінських угод".

"І після запуску п. 6. (як я вже писав) варто очікувати початку виконання інших пунктів "Комплексу заходів по виконанню Мінських угод", — підсумував експерт.

Популярні новини зараз

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Нагадаємо, "Комплекс заходів по виконанню Мінських угод" передбачає повне припинення вогню, відведення важких озброєнь, обмін утримуваними особами, відновлення соціально-економічних зв'язків із Донбасом, прийняття законів про амністію, особливий статус Донбасу, вибори на непідконтрольних Києву територіях ОРДЛО, а також прийняття змін до Конституції України.