Після гучного скандалу, що вибухнув минулого тижня Джорж Сорос прийняв рішення про термінові кадровіх перестановки в керівництві фонду «Выдродження».

Нагадаємо, що 22 лютого на сайті VoxUkraine, який фінансується грантами фонду «Відродження», була опублікована стаття «Про «кум Путіна» розповів «Новій газеті». Фактчек Медведчука». 23-го февряля прес-служба Віктора Медведчука опублікувала великий матеріал, в якому вщент розгромила всі доводи «журналістів» з VoxCheck.

Прес-служба Медведчука продемонструвала непрофесіоналізм і незнання очевидних фактів з боку проамериканської організації: «Особливої уваги заслуговує ремарка VoxCheck про те, що «мінімальна заробітна плата зросла з 326 до 450 дол». Автори статті поняття не мають ні про реалії України, ні про реальну зарплату. Мінімальна зарплата в $450!!! Згідно з даними Держстату, рівень мінімальної заробітної плати в доларовому еквіваленті скоротився з $152,4 в 2013 році до $120,3 2017-м. Середня зарплата за цей період знизилася з $408,6 до $267,1».

Вже на наступний день після скандалу в суботу, 24-го лютого фонд «Відродження» повідомив про зміну керівництва, яке відбулося за рішенням Open Society Foundations, мережа яких входить Міжнародний фонд «Відродження». Олександр Сушко, який до цього часу обіймав посаду голови правління, знижений до виконавчого директора.