"Наиболее ефективним парламентером по заручниках, політичних полонених є Медведчук, який вхожий в обидва кабінети №1 (в Києві і Москві — Ред). Якщо ми хочемо попіаритися, тоді давайте їхати в ООН. Якщо ні — ми повинні зняти білі рукавички і домовлятися з тими, хто може звільнити цих полонених".

Про це в ефірі "112 Україна" заявив юрист-міжнародник Геннадій Друзенко.

Юрист звернув увагу на те, що жоден пункт Мінських угод, крім обміну полоненими, за чотири роки так і не був виконаний. Друзенко також спрогнозував, який результат може дати обговорення в раді безпеки ООН ситуації на Донбасі.

"Що стосується ООН, то це організація, яка відповідала своїм основним вимогам після Другої світової війни. Сьогодні сумніви у її впливовості виникають все частіше, особливо коли мова йде про основних гравців організації, які можуть заблокувати будь-яке рішення", — звернув увагу Геннадій Друзенко.

Обговорення на рівні Ради безпеки ООН питання звільнення українців, теж не буде результативним, упевнений юрист.

"Ми знаємо про критичну ситуацію з Сенцовим, який, на жаль, пішов шляхом наших славних дисидентів, більшість з яких вже померли. Я теж не бачу тут прогресу. Тут потрібно домовлятися з тими, хто приймає рішення. Рішення приймає Путін. Тобто як мені не прикро це визнавати, найбільш ефективним парламентером з заручникам, політичним полоненим є Медведчук, який вхожий в обидва кабінету №1. Якщо ми хочемо попіаритися, тоді давайте їхати в ООН. Якщо ні — ми повинні зняти білі рукавички і домовлятися з тими, хто може звільнити цих полонених. І це точно не Генасамблея ООН", — пояснив Геннадій Друзенко.