"Наиболее ефективним парламентером по заручниках, політичних полонених є Медведчук, який вхожий в обидва кабінети №1 (в Києві і Москві — Ред). Якщо ми хочемо попіаритися, тоді давайте їхати в ООН. Якщо ні — ми повинні зняти білі рукавички і домовлятися з тими, хто може звільнити цих полонених".

Про це в ефірі "112 Україна" заявив юрист-міжнародник Геннадій Друзенко.

Юрист звернув увагу на те, що жоден пункт Мінських угод, крім обміну полоненими, за чотири роки так і не був виконаний. Друзенко також спрогнозував, який результат може дати обговорення в раді безпеки ООН ситуації на Донбасі.

"Що стосується ООН, то це організація, яка відповідала своїм основним вимогам після Другої світової війни. Сьогодні сумніви у її впливовості виникають все частіше, особливо коли мова йде про основних гравців організації, які можуть заблокувати будь-яке рішення", — звернув увагу Геннадій Друзенко.

Обговорення на рівні Ради безпеки ООН питання звільнення українців, теж не буде результативним, упевнений юрист.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Ми знаємо про критичну ситуацію з Сенцовим, який, на жаль, пішов шляхом наших славних дисидентів, більшість з яких вже померли. Я теж не бачу тут прогресу. Тут потрібно домовлятися з тими, хто приймає рішення. Рішення приймає Путін. Тобто як мені не прикро це визнавати, найбільш ефективним парламентером з заручникам, політичним полоненим є Медведчук, який вхожий в обидва кабінету №1. Якщо ми хочемо попіаритися, тоді давайте їхати в ООН. Якщо ні — ми повинні зняти білі рукавички і домовлятися з тими, хто може звільнити цих полонених. І це точно не Генасамблея ООН", — пояснив Геннадій Друзенко.