Джангіров: місце України в світі, який будує Джордж Сорос...

поділитись
Сорос нерідко особисто демонструє, хто, на його думку, знаходиться "на правильній стороні історії"

Його ненавидять консерватори, але обожнюють ліберали. Про «феномен Сороса», втручанні «мільярдера-філантропа» у внутрішні справи суверенних держав і про те, яке місце в «світі Сороса» займає Україна, у своїй колонці розмірковує політолог Дмитро Джангіров.

Сам Джордж Сорос нерідко особисто демонструє, хто, на його думку, знаходиться «на правильній стороні історії», стверджує Джангіров.

«Так, наприклад, щодо України він (Сорос - Ред.) 2 березня 2001 року на тлі скандалу з« плівками Мельниченка »(в яких ключовим для американців була розмова, про нібито продаж Іраку зенітного комплексу« Кольчуга »; факт згодом не підтвердився ) звернувся до Президента Леоніда Кучми із закликом передати владу прем'єр-міністру Віктору Ющенку. Коли рівно через місяць з аналогічним закликом до Леоніда Даниловича звернулася вже держсекретар США Кондоліза Райс, другий Президент України зробив правильні висновки з ситуації, що склалася, і 26 квітня Верховна Рада відправила прем'єра Ющенка у відставку ... »- нагадав Джангіров.

За інформацією політолога, в кінці березня 2004 року, коли Сорос особисто приїхав в Україну, тодішній глава АП Віктор Медведчук визнав, що «Соросівський« збіговісько »в Лівадійському палаці - це« трохи занадто ».

«Для самого Сороса мова йшла не тільки про його головування в залі, де рівно за 60 років до того лідери« Великої трійки »вирішували долю світу ... Це дійство мало дати чіткий сигнал українським елітам ...« хто в країні господар ». Звідки однозначно випливав висновок про те, хто саме на майбутніх виборах є «правильним кандидатом. Сам він під час візиту в Україну неодноразово згадував Віктора Медведчука, як свого основного українського опонента; зокрема, він зазначив, що «крім пана Медведчука, є ще деякі сили, і, врешті-решт, Лівадійський палац нам надали», - нагадав Джангіров історію питання.

Нескладно простежити активну участь багаторічних грантоотримувачів Сороса і в нинішніх політичних процесах в Україні, вважає політолог.

«30 серпня« вірний соросовец »Сергій Лещенко провів мітинг у СБУ, вимагаючи розібратися з« монополізацією ринку скрапленого газу », винними в чому єврооптиміст призначив СБУ, Петра Порошенка і ... Віктора Медведчука», - написав політолог.

На його думку, безсумнівним є і участь Сороса в організації «урочистій зустрічі» Саакашвілі на польсько-українському кордоні, виходячи зі списку основних учасників - «грузинського десанту» на чолі з Сакварелідзе, які отримували зарплату з створених Соросом фондів; групи «єврооптимістів» на чолі з журналістами Мустафою Найємом, Сергієм Лещенком і Світланою Заліщук, багато років освоювали соросівські гранти «на розвиток демократії в Україні»; групи з «реанімаційного пакету реформ», лідери якої - віце-спікер Оксана Сироїд і депутат Ганна Гопко - багаторічні реципієнти фінансування фонду «Відродження».

«Цікаво, що стосовно Джорджа Сороса навіть найвідданіші (що називається, на постійній зарплати) його адепти не відкидають фактів відвертого втручання« мільярдера-філантропа »у внутрішні справи іноземних держав. Однак у них завжди знаходиться пояснення у вигляді боротьби пана Сороса за «універсальні загальнолюдські цінності», які, нібито, не мають національної юрисдикції », - резюмував Дмитро Джангіров.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
джордж сорос, україна, сша
Петро Порошенко відреагував у соціальній мережі на новину про продовження санкцій
0
0
22:50 18.06.2018
Він доручив створити справжній космічний флот
0
0
22:30 18.06.2018
В російській столиці зустрілися уповноважені із прав людини Людмила Денисова та Тетяна Москалькова
0
0
21:56 18.06.2018
У цій операції співпрацював з представником української контррозвідки Дмитром, з позивним "Дітріх"
0
0
21:49 18.06.2018
З'ясувалося, що документи на дозвіл відвідування Сущенко повернуті в Московський міський суд
0
0
19:42 18.06.2018