Вже зараз позиції Віктора Медведчука в українській політиці абсолютно ексклюзивні і дуже сильні. Про це в ефірі телеканалу «Зік» заявив Енріке Менендес, блогер і співзасновник гуманітарної організації «Відповідальні люди», коментуючи підсумки прес-конференції президента РФ Ст. Путіна.

Менендес впевнений: не прямо, але опосередковано, через своїх депутатів і людей, які від нього залежать, Медведчук досить сильно впливає на український політикум.

«Більше того, українські політики і правляча верхівка використовують Віктора Медведчука як надійний канал зв'язку з Москвою. Так як ми зараз не можемо спілкуватися з Кремлем безпосередньо, то ми спілкуємося через посередника, і Віктор Медведчук абсолютно незамінний в цій якості. Тобто він має вже дуже сильні ексклюзивні позиції. Я щиро сподіваюся, що обмін полоненими все-таки відбудеться і люди повернуться до своїх родин ще до Нового року», — сказав блогер.

Нагадаємо, під час щорічної прес-конференції президент Росії підкреслив, що списки, узгоджені на його прохання з ОРДО і ОРЛО, були спочатку затверджені та запропоновані Віктором Медведчуком від імені України.

«Зрозуміло, це було їх пропозицію. Це був український список, і з ним погодилися. Я хочу, щоб ви зрозуміли, що це саме так, я нічого не передергиваю. Потім вони раптом сказали: ні, це недобре. Ми повинні цей список змінити. І знову взяли всі зупинили! Ну давайте зробимо це в кінці кінців. Потім можна і далі піти. Треба дійсно хоч напередодні Нового року та Різдва зробити цей добрий крок назустріч людям», — закликав президент РФ.

Популярні новини зараз

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Показати ще

Нагадаємо, що 15 листопада на території Воскресенського Ново-Єрусалимського монастиря відбулася зустріч президента Російської Федерації Володимира Путіна, прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з лідером Громадського руху «Український вибір – Право народу» Віктором Медведчуком.

Віктор Медведчук звернувся до Володимира Путіна з проханням посприяти звільненню утримуваних українських громадян за формулою «74 на 306».

Володимир Путін в той же день поспілкувався з представниками ОРДО і ОРЛО, які підтвердили готовність до проведення такого обміну.