Народний депутат минулих скликань Ганна Герман в програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна" розповіла про необхідність використання особливої ролі Медведчука для відновлення хорошого життя в Україні.

"Чим більше тих людей, з ким контактує Путін і хто має можливість вести цей діалог щодо України, тим краще. Я вважаю, що якщо Путін ні з ким, окрім Медведчука, не сідає за стіл і не розмовляє (приватно чи не приватно), то потрібно використовувати це. Потрібно використовувати Медведчука, який має можливість розмовляти з Путіним", – вважає вона.

Відповідаючи на питання ведучого про мотиви Медведчука, Герман акцентувала увагу на тому, що Медведчук діє в інтересах українського народу: "Медведчук – громадянин України. Він живе в Україні. Я думаю, що він хоче, щоб в Україні було хороше життя. І мені здається, що, якщо йому доручить держава якісь певні переговори, я десь сподіваюся, що він не завжди без директив веде ці переговори".

"Мені здається, що потрібно використовувати всіх заради добра України. І якщо у Медведчука є ці контакти, якщо він може це робити, якщо він має цей прямий зв'язок з Путіним, треба це використовувати. Потрібно шукати точки дотику. Ті, про які вів мову Курт Волкер", – уточнила Ганна Герман.

У програмі також брав участь російський адвокат Марк Фейгін, який зазначив неформальний характер відносин Медведчука і Путіна.

Популярні новини зараз

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

"Напевно Медведчук не в самостійній якості там бере участь. Отже, є відповідні повноваження. І розмова у них, мені здається, неформальна. Але, взагалі-то кажучи, домовленості так і досягаються", – підкреслив Фейгін.

Нагадаємо, що інформаційне агентство "РБК" з посиланням на свої джерела повідомило про закритій зустрічі президента Російської Федерації Володимира Путіна з лідером Громадського руху "Український вибір – Право народу" Віктором Медведчуком. На зустрічі мова йшла про українську політику, виконання Мінських угод та обмін полоненими, стверджують джерела "РБК". Раніше, під час прямої лінії з президентом РФ, який проходив 15 червня 2017 року, Путін назвав Медведчука українським націоналістом і заявив, що Медведчук – гарячий прихильник незалежності України.