Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, заявив, що немає жодних фактів, які вказують на зв'язок Володимира Рубана з Віктором Медведчуком.

"Наскільки мені відомо, жодних фактів, які пов'язували б Рубана з Медведчуком, зараз немає", — сказав Гримчак в ефірі "112 Україна".

У той же час він зазначив, що Медведчук успішно займається обміном полоненими. "Пан Медведчук, незалежно від нашого до нього ставлення, дійсно брав і бере досить значну участь в обміні. Це правда і це відбувається. Я просто нагадаю, що до 16-го року у нас було більше 3 тисяч чоловік обміняно з тієї території, наші люди були звільнені. Це величезна цифра", — заявив заступник міністра.

Нагадаємо, Віктор Медведчук, спецпредставник з питань гуманітарного характеру в рамках Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, займається обміном заручниками з грудня 2014 року. Завдяки йому були звільнені 481 осіб — військові і цивільні особи.