Затримання Володимира Рубана та брифінг голови СБУ викликали широке обговорення можливості зв'язку його з "Українським Вибором"

"Рубан взагалі був відсунутий від цієї діяльності в зв'язку з тим, що, взагалі Медведчук досить ревно відноситься до будь-яких учасників переговорів, які намагаються з ним конкурувати на цьому терені. Ось і все. Тому я повністю не згоден з тим, що Рубан - це людина Медведчука. Напевно, скоріше можна його назвати "нашою людиною", - підкреслює і засновник партії УКРОП Геннадій Корбан.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року Корбан повернувся з фактичної посилання в Ізраїлі. На думку сайту "Країна", його у Корбана залишаються складними відносини з Адміністрацією президента (АП).

Нагадаємо, що затримання Володимира Рубана відбулося вчора, 8 березня, на українському блокпості на лінії розмежування в зоні АТО між підконтрольним Україні Бахмутом і окупованою Горлівкою. Рубан був затриманий на пункті пропуску, коли намагався перевезти величезний арсенал зброї з окупованої території в Україні. 9 березня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід для керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана - взяття під варту без можливості внесення застави на 60 днів.