Віктор Медведчук, лідер Громадського руху "Український вибір — Право народу", прокоментував сайту "Сьогодні" інформацію про нібито введення щодо нього санкцій США, оприлюднену народним депутатом від блоку БПП Іваном Вінником.

"Щодо мене вже діють санкції, кілька років тому введені Сполученими Штатами Америки. Ці санкції є інструментом політичного переслідування за мою жорстку і принципову позицію, спрямовану проти зовнішнього управління, яке Вашингтон ввів в Україні, починаючи з 2014 року. І я буду продовжувати боротися проти проведеної ними політики, спрямованої на продовження збройного протистояння на Донбасі, проти спроб будь-якою ціною зірвати обміни утримуваними особами. Я буду відстоювати ідею саме мирного врегулювання на Сході України, яка так не подобається США, буду відстоювати незалежність і суверенітет України", — зазначив Медведчук.

"А Віннику і йому подібним з БПП варто включити нарешті мізки, якщо вони є, щоб зрозуміти: не треба тішити себе ілюзіями з приводу санкцій щодо мене, що виникають у результаті уязвленно-хворобливого сприйняття моєї діяльності (істеричне обсмоктування Вінником покритої пилом "санкційної історії", в якій немає нічого нового і оригінального, свідчить лише про його особисту безпорадність та неповноцінність, що викликається самим фактом мого існування). Замість цього їм потрібно починати боротися проти зовнішнього управління, введеного Сполученими Штатами в Україні. Тому що для них це єдиний спосіб утриматися при владі. І чим раніше вони це зрозуміють, тим вищі їхні шанси на виживання. Тільки я борюся з зовнішнім управлінням США заради відновлення суверенітету і незалежності України, а їм ця боротьба необхідна виключно для збереження влади. Вистачить того ж Віннику і таким, як він, розуму та часу зрозуміти це, залишається під питанням", — резюмував Медведчук.