В інтерв'ю "Новій газеті" Віктор Медведчук заявив, що дії української влади знищують економіку країни.

"Я принципово і послідовно стою на своєму. Продовжую стверджувати, що Росія не агресор, що ми повинні вибудовувати з нею партнерські відносини. Я продовжую стверджувати, що відновлення української економіки без Росії неможливо. Більш того, 2017 рік наочно показав, що всі дії української влади, спрямовані на так званий рух у бік ЄС і зони вільної торгівлі, знищують економіку країни", — сказав політик.

Він зазначив, що, незважаючи на "санкційні війни", незважаючи на всі проблеми і бар'єри, економіка бере своє: за офіційними даними за 2017 рік, найбільший експорт з України в Росію, і найбільший імпорт — з Росії в Україну.

"Інтереси України, прагматизм і здоровий глузд ― ось чим повинні керуватися політики, вибудовуючи відносини на міжнародній арені... І тому я кажу, що сьогодні розвиток економіки для підвищення добробуту наших громадян полягає у відновленні прагматичних економічних відносин з країнами СНД, і насамперед з Росією", — зазначив Медведчук.

За його словами, такої ж думки дотримуються 30-35% громадян України. Відновлення економічних відносин з Росією, впевнений політик, важливо не тільки для російськомовного населення, але і для всієї країни.

Популярні новини зараз

З сином і "переляканою" охороною: Володимира Зеленського зустріли в елітному супермаркеті

Пенсіонерка подала до суду за те, що її назвали "бабусею": яка була реакція колег

Григорій Решетник показав Злату Огнєвіч за лаштунками шоу "Холостячка": "Хто запалив їй ці іскри?"

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Показати ще

"І я б хотів, щоб ті 30-35% громадян України, а їх кількість буде постійно збільшуватися, мали своє гідне представництво в парламенті та уряді України, де сьогодні фактично відсутні представники Південно-Сходу країни", — зазначив лідер "Українського вибору".

Він додав, що вважає швидке відновлення економічного співробітництва з Росією цілком реальним. У той же час, зазначив Медведчук, Україні треба покінчити з залежністю від Заходу і не плекати ілюзій щодо вступу до НАТО.

"Давайте будемо реалістами. Ви знаєте, ніякого НАТО в Україні не буде в найближчі роки. Нам це не раз і не два давали зрозуміти в керівництві альянсу. Так що всі ці заяви Києва щодо євроатлантичної інтеграції, цілей і прагнень не більше ніж піар. Але навіть цей піар завдає серйозної шкоди мирному врегулюванню на Донбасі", — підкреслив політик.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Віктор Медведчук в інтерв'ю "Новій газеті" заявив, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням США.