Якщо будуть вирішені гуманітарні та економічні питання, нам вдасться зняти ті протиріччя, які поділяють українців і не дозволяють Україні стати повноправним гравцем на геополітичній арені, впевнений Віктор Медведчук.

Посилаючись на демографічні дані Держстату, політик підкреслив: смертність в країні перевищує народжуваність чи не вдвічі: на 100 померлих українців - 58 народжених.

«Останній огляд ООН« Перспективи світового народонаселення: перегляд 2017 року »свідчить - кількість населення України зростало до початку 90-х років минулого століття, після чого почався стрімкий спад. При цьому експерти ООН попереджають: якщо події будуть розвиватися за негативним сценарієм (а, враховуючи проведену владою політику, сьогодні можна вести мову лише про нього), до 2050 року населення України скоротиться майже до 32,6 млн », - зазначив лідер «Українського вибору - Права народу».

В.Медведчук переконаний: поліпшити ситуацію можна, тільки відмовившись від руйнівного для нашої економіки і соціальної сфери західного вектора економічної інтеграції і повернувшись до ідеї об'єднаної Європи - від Лісабона до Владивостока.

«І головне - нам потрібно об'єднати,« зшити »країну. Ще в 2012-му я запропонував Формулу національного успіху, дотримуючись якої можна зробити Україну справді успішною країною. Події останніх років лише підтвердили - Формула національного успіху актуальна як ніколи. У чисельнику - гуманітарні питання, які важливі для всього українського суспільства. До чого призводить ігнорування культурних, історичних, релігійних, мовних та інших відмінностей регіонів, ми вже побачили - зараз Україна розколота на частини. А в знаменнику Формули національного успіху - забезпечення розвитку економіки держави », - стверджує лідер« Українського вибору - Права народу ».

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зізналася, чи вільне її серце після фіналу "Холостяка": "Прийшов у формі"

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

«Адже саме ці суперечності не дозволяють Україні ефективно розвиватися, вибудовувати рівноправні і взаємовигідні відносини з іншими країнами, стати повноправним гравцем на геополітичній арені. Чи зуміємо ці протиріччя зняти - зможемо відновити економічний і політичний суверенітет, будемо самі вирішувати свою долю і визначати майбутнє країни », - зазначив Віктор Медведчук.