Джерело в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення повідомляє, що телеканал «Прямий» змінив власника. За даними джерела в Нацраді, телеканал у екс-регіонала Володимира Макеєнка придбав український політик Віктор Медведчук.

Інформація про те, що з недавніх пір саме Медведчук є власником телеканалу «Прямий», з'явилася 19.02.2018 на сторінці Artemenko.leaks в Facebook, де публікується листування зі зламаної пошти голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка.

«Сьогодні ми публікуємо лист Юрія Артеменка своїм колегам з Нацради про плановане переоформлення акцій телеканалу "Прямий" на ланцюжок офшорних компаній, і докази, що реальним власникам каналу є ні хто інший, як партнер Порошенко за контрабанду і продаж палива "Роснефти" в Україні Віктор Медведчук», - стверджує Artemenko.leaks (орфографія дотримана, - Ред).

«Готується переоформлення на офшорні компанії, і Макеєнко ймовірно взагалі не буде серед акціонерів. Буде інша людина на М...», - цитує Artemenko.leaks листування Артеменко з членом Нацради Ольгою Герасим'юк.

За інформацією з сайту телеканалу "Прямий", офіційними власниками цього ЗМІ є офшорні компанії PARLIMO TRADING LIMITED і CENTERANO TRADING LIMITED. Обидві офшорні компанії на Кіпрі обслуговує фірма DADLAW SECRETARIAL LIMITED (директора – ΛΟΥΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΗ і Харіс Д. Димитриадис). Вони ж оформлені директорами двох компаній - HAKAIL LIMITED і Turul Investments Limited – чиїм офіційним бенефіціаром є соратник Медведчука і народний депутат від «Опозиційного блоку» Тарас Козак.

Популярні новини зараз

День народження Володимира Зеленського: найяскравіші моменти президентства – від дебатів до кохання

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Показати ще