18 січня 2018 року увійде до історії українського парламентаризму як «чорний четвер» - «закони 18 січня», прийняті Верховною Радою за вказівкою «вашингтонського обкому», прямо суперечать інтересам держави Україна. Про це в своєму блозі заявив лідер «Українського вибору - Права народу» Віктор Медведчук.

«Не минуло й трьох годин після епічного голосування за законопроект« Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях », як парламент 266 голосами підтримав ще один законопроект -« Про приватизацію державного майна ». Така одностайність народних депутатів (жодного голосу за антинародний закон, який запускає «приватизацію століття», не дав тільки «Опозиційний блок») - явище вкрай рідкісне для розділеного ідеологічним протистоянням і бізнес-інтересами парламенту «європейського зразка», - звернув увагу політик.

На його переконання, той факт, що депутати в єдиному пориві проголосували спочатку за деокупацію, а потім за приватизацію, не залишає сумнівів: обидва ці закону приймалися за вказівкою «вашингтонського обкому» і в суворій відповідності з інтересами міжнародних лихварів.

«В умовах тотальної корупції, політично мотивованого правосуддя і монополізації економіки« приватизація століття »гарантовано перетвориться на ... масштабний розпродаж державного майна. Розпродаж оптом, та до того ж за безцінь. Цілком очевидно, що анонсована урядом приватизація буде проходити у вкрай невигідних умовах, за непрозорими правилами, в інтересах свідомо встановлених і добре відомих вигодонабувачів - західного капіталу, а також наближених до влади олігархів і фінансово-промислових груп », - впевнений лідер« Українського вибору » .

В.Медведчук також звернув увагу на законодавчу заборону брати участь у приватизації російським компаніям або компаніям з російським капіталом тоді як РФ є одним з головних інвесторів української економіки.

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

«Еврореформатори постаралися« забути »сумний досвід прийняття аналогічної норми щодо ГТС, що фактично визначило її долю, перетворивши українську газову трубу, як говорив Б. Нємцов, в« фалічний символ незалежності », - нагадав політик.

З огляду на сировинну спрямованість економічного розвитку України в результаті такої мегапріватізаціі наша країна ризикує втратити істотну частину свого виробничого потенціалу, застерігає В.Медведчук.

«Згідно з переліком об'єктів, затвердженим наказом Фонду держмайна України № 1839 в 2018 році підлягають продажу найбільші підприємства країни, серед яких Одеський припортовий завод,« Сумихімпром »і« Турбоатом ». Думаю, ні в кого не викликає сумнівів: в нинішніх умовах мегапріватізація не тільки не відповідає національним інтересам України, а й являє собою загрозу національній безпеці », - підкреслив лідер« Українського вибору ».